Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártalmas a magzatra a H1N1...

Ártalmas a magzatra a H1N1 vírus elleni védőoltás? Vagyis nem tudom eldönteni, hogy beoltassam magam vagy sem, és hallottam, hogy okozhat agyi károsodást, meg még sok minden mást. Mennyire van alapja ezeknek a hallomásoknak?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok és fogalmam sincs, hogy hogy döntsek. A nőgyógyászom szerint oltassam be magam, de a családorvosom nem javasolja. Akkor hogy döntsem el????
2010. jan. 26. 12:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ebben a témában tök mindegy, hogy mit írsz, úgyis lepontoznak. Érdekes módon, amég nem kezdődött el az az influenza téma 97%-os válaszadó voltam :)
2010. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!