Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Türelmetlen vagyok! Más is...

Türelmetlen vagyok! Más is van ezzel igy?

Figyelt kérdés
A 3. babámat várom, alig vártam , hogy újra terhes legyek, nincs is szebb dolog a világon címszóval, és megfogadtam, hogy élvezni fogom minden percét, mondván nagy valószínűséggel az utolsó terhességem ez. Most vagyok 32 hetes és már alig várom, hogy a vége felé legyek, már legszívesebben röpülnék előre egy hónapot, mikor már bármelyik pillanatban meglehet. Normális szerintetek ez az egész? Miért akarom ennyire siettetni az időt? Mikor egyébként is nagyon gyorsan megy. Sokszor nyűgös is vagyok és nincs kedvem semmihez, csak az izgat, hogy milyen lesz a babával, hogy lesz a szülés. Szerintetek? Ti is vagytok igy ezzel?
2010. jan. 27. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
hátt nekem még csak az első babám de egyszer már babáznék máskor meg teljes para h te jó ég mi lesz.szóval várom is h teljen meg nem is.de szeretnék már túl lenni a szülésen.inkabb ez nyomaszt h hogy megy majd minden simán stb mennyire fog fájni....jaj nekem ismét para:()36 h kismama
2010. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szintén így voltam a babámmal. Alig vártam az utolsó két hónapban, hogy túl legyek a szülésen, pedig első babáról van szó. Egyébként is derékfájós vagyok, nagy pocakkal és tizennemtudomhány kg-val még jobban fájt. Nem tudtam nyugodtan aludni, mert jöttek a rémálmok és hason alvós vagyok, nagy pocakkal pedig ez evidens, hogy lehetetlen, tehát kialvatlan is voltam. Szerintem az ilyen kisebb-nagyobb kellemetlenségek miatt sürgetné az ember lánya előre az időt, ráadásul tűkön ül az ember, hogy vajon hogy néz ki a baba, kire hasonlít és hát jó lenne ilyenkor már megölelgetni. :)

Szóval nyugi, valamennyi kismama így érzi, akár első, akár utolsó gyermekét várja. Legfeljebb idővel elhalványulnak ezek az érzések.

2010. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, most meg azért vagyok türelmetlen, hogy már jövő szerda legyen és megnézhessem a 8 és fél hetes kistesót uh-n, és hogy azt mondják minden ok. Aztán meg majd a 12. heti uh-t fogom várni, aztán az afp miatt leszek türelmetlen, kihagytam hogy mikor fog már megmozdulni, stb. A férjem meg már csak nevet rajtam, hogy már milyen türelmetlen vagyok. Ez van.
2010. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A mi helyzetünk nagyon hasonló! Én is a harmadik babámat várom és szintén nagyon türelmetlen vagyok! Bár ez a természetemből is adódik, általában mindig mindent azonnal szeretnék! Először csak teherbe esni, aztán bárcsak lennék már túl az első 12 héten, utána mikor leszek már 24 hetes, amikortól már életképes a baba, most meg már engem is az foglalkoztat, hogy mikor szülünk végre! Mindemellett kicsit szomorú is vagyok, mert imádok terhesnek lenni és nagy valószínűséggel nekem is ez az utolsó és ez rossz érzéssel tölt el! De azért próbáljuk meg nem siettetni az időt, hisz az tényleg hihetetlen gyorsan röpül...

További nagyon boldog babavárást kívánok neked:)


29 hetes kismami

2010. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , én is nagyon jó babavárást kívánok mindenkinek, meg majd könnyű szülést! HÁt látom nem én vagyok az egyetlen, aki türelmetlen, néha én is megpróbálom élvezni az adott percet, napot, de néha meg már mennék előre.
2010. jan. 28. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!