Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes leszek mikorra a doki...

7 hetes leszek mikorra a doki magahoz rendel. Szerinetek ultrahangon latja mar a babat vagy meg fog vizsgalni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg fog vizsgálni, és ultrahangon is látni fogja már a babát. Szinte biztos, hogy már lesz szívműködés is. Gratulálok!
2010. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg már látnia kéne a babát uh-on,de meg is fog vizsgálni!Nekem rákszűrést is csinált!18 hetes kismsms
2010. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen.nektek is boldog babavarast!
2010. jan. 27. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Hüvelyi uh-ra készülj.
2010. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is jövő héten megyek, 7 hetesen. Elég nehéz volt kibírni, hogy ne menjek el ezen a héten, de a férjem szerint nem nagyon látszódott volna. szerintem megvizsgál manuálisan, és végez egy hüvelyi UH-ot.Valószínűleg látszani fog már, és lesz szívhang is.Hát, én ezért várok ennyit, és sírva fogok fakadni, amikor meghallom a szívhangot!
2010. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!