Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok kismama van munka nélkül?

Sok kismama van munka nélkül?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy azok a kismamák akik elvesztették munkájukat és most terhesek, és nem fognak kapni tgyást, gyedet, azok hogyan boldogulnak és sokan vannak-e ilyen helyzetben.
2010. jan. 27. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy táppénz alatt nem szünetel a biztosítási jogviszony, ha 7 hónap után táppénzre mégy, akkor meglesz az egy év:) mielőbbi munkatalálást, és utána gyors pocakosodást kívánok:)
2010. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ebben a cipőben járok, mint ti. Kicsit bánt a dolog, mert biztos nehezebb lesz így, de talán ami ennél is jobban bánt, az a bizonyos most már meg nem kapott 3. év! Annyira szeretném, ha 3 évet lehetnék a babánkkal! Hisz utána soha nem tölthetek vele annyi időt kettesbe, mint abban a 3 évben! :-( Sajnos a mai állás az, hogy a nyugdíjasok vannak mindig a porondon, hogy így meg úgy 13. havi nyugdíj. De kérdem én: ők viszik majd előre az országot? Nekik kell még házhitelt fizetni, és gyereket/ket eltartani? Elég felháborító ez a helyzet! Remélem az új kormány tesz majd valamit ezek ügyében!
2010. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én most vagyok 3 hós kismama, és mivel itt semmi meló a párom most Angliában dolgozik.(ott van munka és nem is fizetnek rosszul) Csak ennek az átka hogy nagyon ritkán van itthon. Amugy ez tényleg nevetséges hogy külföldön kell dolgozni hogy itt megélj. (amúgy gondolkozunk a ki költözésen, itt nem sok kilátás van) Meg nekem igy rossz egyedül:((
2010. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!