Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány? Van valóság...

Fiú vagy lány? Van valóság alapja?

Figyelt kérdés

van abban igazság hogy ha fiút vársz szinte észre sem veszed hogy várandós vagy. ha lányt vársz rossz vagy, hánysz alig bírsz mozogni.

ennek van valóság alapja.

anyukám 2lányt szült mindegyiknél szőrnyű volt a várandósága, én első terheségemnél kisfiút vártam semmi tünetem volt csak hogy nőtt a pocim. most megint várands vagyok, de szörnyen érzem magam hányok, hányingerem van minidg, ennék de nem kivánok semmit

tapasztalókra lenék kiváncsi, és hogy van e valóság alapja ennek a feltételezésnek


2014. nov. 9. 17:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudom,mert első babám,de én a 15.hétig nagyon rosszul voltam,infúzió,véreshányás,stb.. kislányom lesz!

34hkm

2014. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van,de semmi bajom nem volt terhesség alatt. Ugyhogy nálam nem igaz.
2014. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

az az igazság hogy kisfiút szeretnénk megint, de az elsővel semmit nem éreztem, most meg... és "meg ijedtem" hátha lány lesz. ne értsetek félre bármilyen nemű lesz imádni fogjuk, csak én inkább fiús anyuka vagyok.

lányt is éppen olyan örömmel fogjuk fogadni:)

2014. nov. 9. 17:12
 4/27 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Első baba fiú, észre se vettem, semmu tünet.

Mist lány várok 20.hétig hánytam, 28- héttől fájásaim vannak. Borzalnas... 33.hétnél tartok, nem bírom már

2014. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Kisfiam lesz, a 13.hétig nagyon rosszul voltam le is ment pár kiló. 33+1hkm
2014. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Sztem nincs. Nekem kislányom van és észre sem vettem a terhességet, nem hánytam, nem volt semmi de semmi.
2014. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! akkor még lehet bárki a pocimban:):)
2014. nov. 9. 17:43
 9/27 anonim ***** válasza:
8. héttől a 30. hétig hánytam minden nap volt ,hogy töbször is fiam lett.
2014. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Semmi alapja nincs...
2014. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!