Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány? Van valóság...

Fiú vagy lány? Van valóság alapja?

Figyelt kérdés

van abban igazság hogy ha fiút vársz szinte észre sem veszed hogy várandós vagy. ha lányt vársz rossz vagy, hánysz alig bírsz mozogni.

ennek van valóság alapja.

anyukám 2lányt szült mindegyiknél szőrnyű volt a várandósága, én első terheségemnél kisfiút vártam semmi tünetem volt csak hogy nőtt a pocim. most megint várands vagyok, de szörnyen érzem magam hányok, hányingerem van minidg, ennék de nem kivánok semmit

tapasztalókra lenék kiváncsi, és hogy van e valóság alapja ennek a feltételezésnek


2014. nov. 9. 17:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés:


Az elsö terhességemnél 3 hónapig csak citromot meg tejet tudtam enni, egyébként mindent kihánytam (sokszor ezeket is), és kislányom lett.


A másodiknál semmi tünetem nem volt a menzesz elmaradásáná kívül, ismét kislányom lett.


A harmadiknál az elsö napról folyamatosan hánytam majdnem félidöig - és kisfiam lett.

2014. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Első fiú.Kicsi hányinger volt de nem sokáig.

Most a másodikkal vagyok 23 hetes,róla még nem tudjuk milyen nemű,nem mutatta meg,talán holnap...

De majdnem a 20 hétig hánytam,még néha most is.Vérzéseim voltak,kórházban feküdtem....Nagyon kíváncsi vagyok lányunk lesz e.

2014. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Szia.nekem kisfiam van.semmi tunetem nem volt.meg kivanossag se :)
2014. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Ikrek vagyunk tesómmal, én semmit nem éreztem, ő kihányta a belét 4 hónapig. Azonos nemű gyerekeink születtek :P :)


Ez csak egy a számtalan ellenpéldából, semmi alapja nincs ennek :)

2014. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Kislányt várok, semmi bajom nem volt.
2014. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nem volt, észre sem vettem eddig, hogy terhes vagyok. Kislányunk lesz. Anyukám három lányt hordott ki, egyikünkkel sem volt semmiféle tünete. Én erre nem adnék. :)
2014. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Lásd Katalin hercegnő rosszulléteit, és másodjára is fiút vár...
2014. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kisfiút várok és a 9. héttől a 15.-ig folyamatosan hánytam és rosszul voltam. Nővéremnek a két kislánynál nem volt semmi baja, de a fiúval ő is megszenvedett az első trimeszterben.

Szerintem sincs túl nagy jelentősége, bár ha majd jön pár év múlva a kis tesó én tuti így fogom nézni:) ha hányok fiú ha nem akkor lány:P...

2014. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nincs valóságalapja.

Én fiút vártam: nem volt rosszullét

Unokatesómnak 2 lánya van: nem volt rosszul

Barátnőmnek 1 lány és egy fia van: mindkettővel rosszul volt

Kolléganőmnek fia van: végighányta a terhességet (korházban volt a szülésig a hányások miatt)

2014. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nálam nem jött be. Mindhárom terhesség alatt (főleg az elején) nagyon carul voltam. Fiam és lányom is van :)
2014. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!