Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány? Van valóság...

Fiú vagy lány? Van valóság alapja?

Figyelt kérdés

van abban igazság hogy ha fiút vársz szinte észre sem veszed hogy várandós vagy. ha lányt vársz rossz vagy, hánysz alig bírsz mozogni.

ennek van valóság alapja.

anyukám 2lányt szült mindegyiknél szőrnyű volt a várandósága, én első terheségemnél kisfiút vártam semmi tünetem volt csak hogy nőtt a pocim. most megint várands vagyok, de szörnyen érzem magam hányok, hányingerem van minidg, ennék de nem kivánok semmit

tapasztalókra lenék kiváncsi, és hogy van e valóság alapja ennek a feltételezésnek


2014. nov. 9. 17:05
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ezekszerint tényleg nincs valóságalapja:)
2014. nov. 9. 19:49
 22/27 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a fiamnál semmi tünetem nem volt, a 4 lányomnál viszont igen!! Most meg is-is. Nagy ritkán öklendezek..kíváncsi vagyok, de szerintem csajszi ő is :)
2014. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Semmi alapja. Nálunk anyai ágon csak lányok születtek. A nagymamám az első terhességénél hányt, a többinél nem. A többieknek a világon semmi bajuk nem volt. Én is - úgy néz ki - kislányt várok, és olyan pokoli rosszul voltam, amilyet a közvetlen környezetemben még senki nem tapasztalt.

A hányingernek a hcg hormonszinthez van köze, nem a gyerek neméhez. Minél magasabb a hormonszint, annál erősebb a rosszullét. (Ja, két barátnőm szült a közelmúltban kisfiút, és mindketten elég rosszul voltak.)

2014. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk bejött! Elsőre kisfiunk lett, semmi de semmi tünetem nem volt. Az utolsó hónapban vizesedtem eszméletlenül, de semmi egyéb. Meg talán közép időtől a szagok forgatták fel a gyomrom. Másodiknak kislányunk jött. Vele az elején nagyon fáradékony voltam, émelyegtem, hánytam úgy a 16. hétig.

Most vagyunk "bajban" viszont, mert most úgy indult a terhessége, hogy fáradékony voltam, émelyegtem, de csak a 12. hétig. Utána kis szünet, majd úgy a 20.-tól jött megint a gyomorfelfordulás a szagokra. Most vagyok 27 hetes, a 23. héten azt mondták hogy fiús. Szóval jövő héten megyünk 4d-ra ott hátha megmondják biztosra.

Ne alapozz erre, mert ahogy mondani szokták, mindenkinél más! ;)

2014. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

12 -es vagyok

Lányunk lesz

2014. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó:):)
2014. nov. 10. 12:15
 27/27 anonim ***** válasza:
Szia.nekem az a tapasztalatom mivel a kornyezetembe sok anyuka van.hogy pl noverem elso gyermeke lany lett vele hanyt es sosat kivant.a masik 2 fiu lett es veluk edeset kivanta es nem hanyt.ezzel azt akarom mondani hogy akinek van mar egy gyereke az tudja hasonlitani hogy mit valtott ki belole az elso.es ha a kovetkezo terhesseg mas.a neme is mas a babanak.
2014. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!