Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nehéz rólam olyan...

Miért olyan nehéz rólam olyan képet készíteni, amin van lány, aki helyesnek látna?

Figyelt kérdés

Most komolyan lányok ti ennyire meg tudjátok állapítni egy képről is, hogy egy fiú ronda?

Mert engem nagyon sok lány rondának nevez, pedig ahány képem, annyi féleképpen nézek ki sokszor meg amúgy sem értem miért lennék olyan ronda, de jól van, ha lányok mondják biztos úgy van. Próbálok jó képet készíteni, van egy-kettő amire azért már több lány is azt mondta, h cuki vagy helyes vagyok rajta, de valahogy a való élet sem igazán azt igazolja, hogy hű, de bejönnék a lányoknak. Alig smároltam még vagy 6 lánnyal összesen és csak eggyel jutottam el közülük csókál többig, de rendes szexem sem volt még csak petting sajnos. Az is csak egyszer. Nekem az jön le ezekből, hogy én nagyon csúnya fiú vagyok valamiért a lányok szemében, ez olyan elkesírőt, mert nekem meg nagyon nagyon nagyon sok lány tetszik, akik látok a városban is például egy átlagos nyári nap.



2014. júl. 17. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem mutatsz egy képet hogy mi is tudjuk miről van szó?


Egyébként mindenkinek megvan a maga ízlése és sajnos sokan a külsőre ítélnek. :)

2014. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Képzeld el,nekem még ennyi sem volt,egy csók nem jutott nekem soha még...Pedig állítólag egyáltalán nem vagyok csúnya.

23/F

2014. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!