Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes lettem, és nincs...

Ha terhes lettem, és nincs érvényes 1 éven belüli rákszűrésem akkor most meg fogják csinálni? Dokim nincs, de nem akarom, hogy piszkáljanak terhesen.

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 19:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
vagy csak provokatív... remélem...
2014. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem az egyetlen voltam fogadott orvos nélkül.Egyikőnkben sem turkált senki a 40 hét alatt!Az összes tanácsadáson,tàppénzes felülvizsgálaton,ultrahangon....megjelentem!A szülési pénzt is megkaptam!A betöltött 40 hét után láttak orvosok alulról,ugyanígy a velem egyidős sorstársaimat,akiknek szintén nem volt dokijuk!Az más tészta akinek volt dokija havonta vizsgálta odalent is, de az engem nem érint!Ettől lennék felelőtlen?Már ne haragudjon meg senki,hogy a világon csak engem nem vizsgált doki alulról a 40 hétig....
2014. nov. 11. 19:40
 13/21 anonim ***** válasza:
számomra csak az érthetetlen,hogy egyszer se néztek méhszájat?
2014. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Pedig így van.Amikor kérdeztem a védőnőt erről csak legyintett,ès mondta, hogy nem valószínű ,hogy doki nélkül tolongani fognak,hogy méhszájat nézzenek....panaszom szerencsére sose volt,így a kiírt nap utáni nap csinálták volna a magzatvízvizsgálatot de zárva voltam még..
2014. nov. 11. 19:51
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

Túrkálni, piszkálni, nagy IQ-ra vallanak ezek a szavak.

36 hetesen sem volt streptococus szűrés? Nem néztek kenetet? És ha soha nem vizsgálták a mehszajat, honnan tudtad volna, ha elkezdesz nyílni? Mert a két-három havonta lévő uh-kon nem sok orvos néz rá a méhszájra. Egyébként nem kötelező a rákszűrés, de a te érdeked, bajod nem lenne tőle, de kiderülhetne, ha bármi baj van.

2014. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem volt, és rajtam kívül voltak még!Már ne haragudj de a sok szép válaszadónak én sem írtam semmi sértőt!Nem IQ lightoztam le senkit,pedig ismeretlenül leírtak/tál mintha valami idióta lennék.
2014. nov. 11. 20:00
 17/21 anonim ***** válasza:
Elég kétértelműen írtál, mint aki nem is volt orvosnál a 40. hétig, azért kaptad ezeket a válaszokat. De nem értem, hogy miért olyan nagy baj, ha megvizsgálnak "alulról"? Mitől félsz? Mi bajod lehet? Azért azt mindenki tudja, hogy a terhesség ezzel jár. Vagy különben meg járj az eddigi orvoshoz és hátha "szerencséd" lesz megint...
2014. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nalunk nyiregyen sem nyulkalnak csak a legvegen a sreptococcudnal.csodalkoztam is mert akkor honnan tudjak ha nyilik a mehszaj?
2014. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sem volt fogadott orvosom, mégis vizsgáltak méhszájat! Nem is értem, hogy örülhetsz neki, hogy téged nem vizsgáltak meg egyszer sem. 3 gyerekem van, egyszer sem volt fogadott dokim, attól függetlenül mindig egy orvoshoz jártam a terhességek alatt és voltak vizsgálatok alulról is szerencsére. Sőt, volt hogy kb. 30 hetesen csinált a doki pár nappal Újév előtt csinált rákszűrést, mikor csak ügyeleti rendelés volt és csak táppénzes papírért mentem eredetileg. Én nem örülnék, ha nem vizsgálnának, mert a méhszáj állapotát csak így tuják megnézni.
2014. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem a legelején nem vett le rákszűrést, hanem várt vele a 16.hétig. Ha félsz ettől a vizsgálattól a terhesség elején, akkor mond el a dokinak, hogy szeretnél vele várni.
2014. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!