Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kell aggódnom ugye?

Nem kell aggódnom ugye?

Figyelt kérdés
7+3 hetes terhes vagyok. Csütörtökön voltam dokinál minden rendben volt volt szívhang is. December 18-án megyek legközelebb . aggódok hogy addigra már nem fog élni vagy lessz valami baj. Mondjuk annak lenne tünete nem? Pl vérzés barnázás. Nekem semmi ilyesmi nincs.
2014. nov. 17. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, mert a stressz tobbet art. En is folyton aggodtam, es en az elso 11 hetben meg orvoshoz sem juttam el mert kulfoldon voltunk. Minden rendben volt. Van egy 7 hos fiam.

Boldog babavarasr

2014. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt már rossz tapasztalatod, hogy ennyire aggódsz?
2014. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
semmi ilyesmi. nem. nem volt. első baba és és én ilyen vagyok sajnos. a neten nagyon sok rossz dolgot látok :(
2014. nov. 17. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:
ezért nem szabad nézni a netet, szüléssel kapcsolatban sem, rengeteg szörnyű baj, betegség van, de ezekről nem kell tudnod, valszeg még a környezetedben sem fog előfordulni, nemhogy éppen veled.
2014. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor mit szóljak én? Vetélés és halvaszülés...

Én aggódok, igen.

Te csak élvezd, add át magad a terhességnek!

2014. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van egy kis félsz, de nem szabad ilyen betegesre venni a figurát...egyáltalán miért írsz le ilyet? Úgy értem még gondolni se szabad rá (amennyire lehet), nehogy bevonzd, nemhogy még leírni! Gondolj másra, tereld el a figyelmed! NEm lesz semmi baj! Boldog babavárást!
2014. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj...

Képzeld el, Norvégiában a szülés előtt 2szer lát orvos, ha látszólag minden oké, akkor is csak a szülés vagy a háziorvos, választhatsz..nics gyakrabban baj mint akárhol másutt..

Nem kell túlparázni..tudom,hgy nehéz,

2014. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem LESZ semmi baj, de ha már most a semmin képes vagy aggódni, mi lesz később? Próbáld magad elfoglalni és ne egyfolytában a terhességen agyalj.
2014. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!