Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvos nem lát semmit? Kezdjek...

Orvos nem lát semmit? Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Okt 16-án volt meg utoljára nov 15-én halvány pozi majd hétfőn es kedden erős pozi lett... A férjem nem mer addig örülni amíg orvos nem látott így ma elmentem 5 hetesen... Méhen belül es kívül sem látott semmit...holnap vizelet teszt hétfőn eredmény es utána kell az orvosomat felhívom...nagyon bosszant mert tüneteim vannak...volt valakinek hasonló problémája? Mi lett utána? Ja holnap tesztelek en is reggel es a papíromon az endometrium vastagsága 13mm


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. nov. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Szerintem nem kellene szegény kérdezőt ilyen hülyeségekkel paráztatni, mikor láthatóan aggódik...

2014. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tudtommal nincsen semmi olyan betegségem es olyan gyógyszert szedek ami termelne a hcg-t a szervezetemben...amúgy pont akkor lesz vmi bajom mikor nem jon meg es azért pozitív a tesztem :D
2014. nov. 20. 21:16
 13/51 anonim ***** válasza:
34%
Nem paráztatom,de most az jobb hogy azt írja mindenki hogy jajj tök szupi minden? tudom milyen érzés ezen aggódni én is már 17-18 éves korom óta vágytam egy babára. nem azt mondtam hogy beteg hanem h van olyan dolog amikor vmi miatt becsap a teszt.
2014. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 6+2 hetesen voltam dokinál utolsó mensitől számolva, akkor petezsák volt szikhólyaggal, embrió sehol. Mondanom sem kell hogy elkeseredtem. De 2 hét múlva mentem megint, akkor már volt embrió és szívhang is. Nekem tavaly okt. 12-én volt az utolsó menstruáció első napja és okt. 28-án fogant,nekem 3 nappal később van ovum. A doki is mondta, hogy valószínű ezért nem látszódott még akkor és ilyenkor a napok is sokat számítanak. Szóval szerintem ott van az a bébi ne izgulj.
2014. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást. Ma reggel csináltam egy tesztet ami halvány pozitív lett...sztem kezd felszívódi,mert kedden olyan erős volt mint a kontroll csík :(
2014. nov. 21. 06:57
 16/51 A kérdező kommentje:
Kiváncsi leszek mit mutat ki a labor eredmény
2014. nov. 21. 07:35
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban nem jó jel, ha halványodik a csík..., de nekem kb 8 hetesen lett igazán erős a kontrollcsíkom, és gyerekem született belőle, kettő is. Szóval még ne csüggedj! És ne a legrosszabbra gondolj!
2014. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Majd ha géphez jutok akkor felrakom majd ide a teszteket...a laborban azt mondtak, hogy délutánra lesz eredmény majd telefonáljak. Az orvosom azt mondta hogy hétfőre tuti lesz eredmény majd hétfőn reggel hívjam...csak ha ma van mar eredményem ne hívjam ma fel??? Ti mit tennétek?
2014. nov. 21. 08:39
 19/51 anonim ***** válasza:
Ma hívnám, nem érdekel mit gondol, a te életed, te babád, fontos. Nem mindegy, hogy végig aggódod-e a hétvégédet, vagy örülsz, mert jó híreket kapsz. Ez egy pitiáner vizsgálat, pár órán belül tuti van eredmény. Mindenképp hívnám!
2014. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 hetesen látszott hüvelyi UH-gal egy pár mm-es petezsák. Tehát ne félj! Csoda lett volna, ha már látszik, vagy nagyon korai ovuláció.

5 hetesen nekem pl. mondta, hogy az látszik, hogy nem fog mejönni, látja a nyálkahártyán. Úgy is lett!!! ;)

Hajrá!!!

2014. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!