Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvos nem lát semmit? Kezdjek...

Orvos nem lát semmit? Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Okt 16-án volt meg utoljára nov 15-én halvány pozi majd hétfőn es kedden erős pozi lett... A férjem nem mer addig örülni amíg orvos nem látott így ma elmentem 5 hetesen... Méhen belül es kívül sem látott semmit...holnap vizelet teszt hétfőn eredmény es utána kell az orvosomat felhívom...nagyon bosszant mert tüneteim vannak...volt valakinek hasonló problémája? Mi lett utána? Ja holnap tesztelek en is reggel es a papíromon az endometrium vastagsága 13mm


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. nov. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!!!!! Drukkolok,hogy egészséges baba legyen!! Most már akkor megnyugodtál? :D
2014. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Abban igen hogy baba van a pocakban :) csak sajnos orvost kell keresnem...:( az akinél most voltam felhívtam es egyből meginvitalt a magánrendelojebe mert az o gépen tuti h látszodnia kell...csak sajnos most nem engedhetek meg magamnak 12e forintot 5 perc miatt :(
2014. nov. 21. 17:15
 33/51 anonim ***** válasza:
na igen ezzel én is így vagyok... anya mondta nekem is,hogy így úgy a magánorvos. meg mindenki mondja. a válaszom erre annyi,hogy fizessék is ki akkor. ha esetleg miskolci vagy akkor a semmelweis-t tudom ajánlani. ott jók a gépek. én is nemrég vesztettem el a munkámat a kicsi miatt és várandósan nem igazán kapkodnak a munkáltatók értem,úgy,hogy beérem a sima dokival.
2014. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Síívből örülök!
2014. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) nem Miskolcon elek, hanem dél Pesten :) de gyalra vagyok bejelentve....penteken lemegyek gyalra állítólag o nagyon jo orvos es megkérdezem h a delpesti kórházban mikor rendel mert akkor az nekem közelebb lenne :)
2014. nov. 22. 09:12
 36/51 anonim ***** válasza:
hát igen ez így jó akkor :) most meg én ijedtem meg. már egy hónapja nem volt bajom. erre tegnap este öleltem a wc kagylót...
2014. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Bárcsak en is ott tartanék mar :)
2014. nov. 22. 15:15
 38/51 anonim ***** válasza:
HAHA :D nem is biztos,hogy pont bele esel ebbe a hányós dologba. ismerősöm egyszer sem hányt a 9 hónap alatt. de hogy én a 14-ik héten hányjak... amikor előtte már lassan egy hónapja jól voltam. lehet,hogy a kúp mellékhatása. mert olvastam hogy van görcs meg hányás mellékhatása.
2014. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Igazából legyek mar ott hogy annyi hetes legyek mar...ez az várakozás nagyon rossz meg a titkolózás meg a bizonytalanság... :(
2014. nov. 22. 20:09
 40/51 anonim ***** válasza:

titkolózás? :O hát igen a várakozásnál nincs rosszabb az tuti... idegőrlő tud lenni.

én most az ultrahangokkal vagyok így. a 12 hetest úgy vártam aztán láttam ahogy ficereg össze-vissza meg fogja a fejét. így már alig bírom kivárni a 18 hetest. és az még 1 hónap... :S meg há már szülnék is,hogy babázzak :D

2014. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!