Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért beszélnek be maguknak a...

Miért beszélnek be maguknak a nők már a mensi előtt egy héttel terhességi tüneteket? Nem bolondulnak bele? Miért nem mással foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, de már idegesít. Szeretnék én is babát, de rohadtul túl van már ez az egész lihegve.

Szellentetek egyet már az is terhessége jele nem?


2008. aug. 15. 13:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

gondolom te férfi vagy.

én is ilyen vagyok mikor nagyon akarom. tudod aki már régota probálkozik évek ota én pl.21 honapja. és ez már elég sok csalodás ha ugynézed hogy 21 honap mindennap remény volt. én is probálom nemerre gondolni nehogy beképzeljem de sokszor tudod nemmegy mert mikor megkéne jönnie és már 1 napot késik akkor felmerül bennem hogy lehet hogy baba,és a boldogság ugy elfog hogy majd kiugrok a börömből,pedig csak még rágondoltam és akaratom ellenére is beképzelem. pedig én sem akarom,és hiába mondom magamnak hogy ne gondolj rá egyszerüen nemmegy. ha valaki akar valamit nemlehet nemgondolni rá!

nekünk nöknek mégnehezebb mint férfiaknak.

na ugyan van olyan is aki tulzásba viszi,vagy 1 honapja probálkozik és már pánikbavan meg ilyasmi ezeket énsem értem . de aki már több honapja vagy több éve probálkozik igenis megértem.

2008. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

elözö válaszolo vagyok:

én is és a férjem is szeretnénk gyereket . én szenvedek mig a férjem csak szeretne és teljesen jol viseli az egészet.

2008. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Azért azt én sem értem, hogy miért kell ilyen fesztivált csinálni ebből. És én nő vagyok amúgy. Tele van az oldal olyan kérdésekkel, hogy 3-4-5-x nap múlva kéne megjönnie, szúr a hasam/feszül a mellem/stb, teszteljek-e? Minek ehhez egy kérdést kiírni? Ha nem bír várni addig, amíg meg kéne jönnie, akkor úgyis vesz tesztet (fölöslegesen), akármit mondjuk neki. De pár nap múlva magától is kiderülne, és az, hogy válaszokat kap, hogy hú, lehet hogy baba, attól még nem lesz okosabb, mert biztosat úgyis majd az orvos mond. Akkor meg minek megkérdezni?
2008. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%

Azért ez így erős túlzás, ne haragudj!!!!


Én is nagyon szeretnék babát és sok mindenre odafigyelek akaratomon is kívül. Ennyi. amúgy ez az oldal azért, van, h ezeket , ami akár sokszor gyermetegnek tűnő kérdés , feltegyük.

2008. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

Tudod, a remény...

Ha valaki már nagyon szeretne, vagy nagyon nem szeretne babát, az könnyen úgy érzi, hogy összejött.

Arról, hogy ez Téged idegesít a pároddal kellene beszélj! Lehet, hogy ő jobban szeretné mint te. Ha a gyerekvállalás közös döntés volt, akkor biztosan tudtok erről beszélni úgy, hogy egyikőtöknek sem lesz kellemetlen.

Csak neki ne mond ezt a szellentős hasonlatot! Nekem ilyet mondana a párom biztosan úgy érezném, hogy itt gyereket csak én szeretnék...

2008. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy meg nem kell kérdésekre válaszolni! van akinek elég csak 2 jó szó. utolsó előtt voltam.
2008. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
igen ebben is van igazség de aki már honapok ota probálkozik vagy benne van a korban szoval annak igazán nehéz,
2008. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%

nehéz ez mindenképpen. én megértem akik már menzi előtt tesztelni akarnak,mert tudom milyen az az érzés. mikor az emberben felmerül a bozitiv teszt gondolata:)

és én azokat nemértem akik ezzel nemtudnak együtt érezni

2008. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Szerintem két gyerek elvesztése után nem kell nekem megmagyarázni hogy mennyit kell várni a gyerekre ok?

Imádom a feleségem, nagyon erős volt hogy a megpróbáltatások ellenére is fel tudott állni.

A lényeg az, hogy mint pl azokon a babás fórumokon is mit csinálnak a nők? Rinyálnak és tüneteket produkálnak, aztán persze mikor megjön a mikulás fél oldalt sajnálkoznak.

Volt szerencsém elolvasni pár oldalt belőle, és bocs, de nem értem minek ez.

Nem elég ha csináljátok azt a tesztet? Meg a hőmérős dolog? Van még több is tudom, nem kell elmagyarázni.

Azt sem kell elmagyarázni hogy egy nőnek ez milyen nagy fájdalom, de azt mondja meg valaki nekem:

Nem hallottatok még arról hogy a görcsös akarásnak mi a vége?

Nekem már ebből van elegem. Jó lenne ha egy pár nő elgondolkodna azon, hogy vajon a férjük hogy érzik magukat.

Szerintetek kimondunk mindent?

Nem, nem akarjuk megbántani azt akit szeretünk. Játszátok csak a tünetkeresős játékot. Csak van egy pont, ahonnan már unalmas.

Hát ennyi.

2008. aug. 15. 13:40
 10/31 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező, nem lehet, h sokan ide azért is írnak, h ne a szertteiket fárasszák ezzel, mert hát Hozzád miért is fordulna bárki is, ha ilyen elutasító vagy.


Abban igazad lehet, h görcsös akarásnak mi a vége, de nem kéne ezért senkit sem elitélni vag ylehurrogni!!!


Örülj neki, h a Te feleséged túl van sok-sok megpróbáltaTÁSON, AZAZ HOGY Eezeket jól viselte. De van aki ezt nem viseli ilyen jól. ennyi. És hidd el én is szeretnék babát és hiába terelem a gondolatomat, de amikor már a ciklus végén van az ember és produkál a teste dolgokat, hidd el, h minden megfordul a fejében és ezért kérdez!!! Remélem a feleséged mint gondolatát aggályát megossza Veled és nem magába folytja, mert nem hiszem el, h ezt mind az ember egymaga végig tudja csinálni!!!

Amúgy nem ezek a rinyák és unalmasok!

2008. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!