Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért beszélnek be maguknak a...

Miért beszélnek be maguknak a nők már a mensi előtt egy héttel terhességi tüneteket? Nem bolondulnak bele? Miért nem mással foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, de már idegesít. Szeretnék én is babát, de rohadtul túl van már ez az egész lihegve.

Szellentetek egyet már az is terhessége jele nem?


2008. aug. 15. 13:18
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
első 2 válaszolo vagyok. én megértelek ,és gondolom nemvagy rosz férj csak nemérted és ez mondjuk normális is. és inkább ide teted fel mint a feleségedtől kérdezd meg. szerintem normális,hogy megkérdezted bár volt aki szerintem másképp értelmezte. nézd hidd el ha babátok lesz akkor már minden nyugodg és békés lesz. de addig hát nemhiszem hogy viszafog pláne nem 2 vetéléssel. hidd el nektek is nemsokára sikerül. remélem nekünk is:)
2008. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!