Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért beszélnek be maguknak a...

Miért beszélnek be maguknak a nők már a mensi előtt egy héttel terhességi tüneteket? Nem bolondulnak bele? Miért nem mással foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, de már idegesít. Szeretnék én is babát, de rohadtul túl van már ez az egész lihegve.

Szellentetek egyet már az is terhessége jele nem?


2008. aug. 15. 13:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%

SZERINTEM AFÉRJEK NEM IS BIZTOS HOGY TUDNAK MINDEN EGYES BENNÜK ZAJLÓ KIS GONDOLATRÓL


AMÚGY MEG HA NEM AKARSZ ILYENEK OLVASNI AKKOR NE NÉZD MEG EZT AZ OLDALT ÉS AKKOR EGYBŐL NEM IS FOGSZ FELHÁBORODNI


ÉN IS ELVESZTETTEM MÁR HÁROM BABÁT NEM CSAKA FELESÉGED DE MÉGIS IROK ÉN IS IDE MERT EGY KÉT JÓ SZÓ NAGYON JÓL ESIK BÁRKITŐL MÉG HA CSALÓDÁS IS LESZ A VÉGE


KERESS MAGADNAK VALMI FÉRFIASSAB OLDALT HE NEM BÍROD EZT A SOK "SÍRÁNKOZÁST"

2008. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%
A FELESÉGET IS BIZTOS AZÉRT IR IDE MERT NE MVAGYELÉG MEGÉRTŐ VELE, MEG NAEM AKAR TÉGED TERHELNI EZZEL AZ EGÉSZ ÜGGYEL
2008. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%
Én már a nem várt mensi előtt tüneteket éreztem. Ugyanis a Pé utáni 7. naptól kezdődnek termelődni a hormonok, és igenis érezhetnek terhességi tüneteket, és ez nem bebeszélés. Án is éreztem, és pozitívat is teszteltem 1 hét múlva. :)
2008. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%

Az 5. vagyok.

Téged is foglalkoztathat a kérdés, ha ilyen oldalt olvasol.

Itt válaszolunk neked, szerintem szinte mind olyanok, akik babát szeretnének, és majdhogynem kikéred magadnak? Akkor fogalmazz egyértelműbben vagy hidd el, hogy mi így gondoljuk! Egy gyerekvállalós/teherbeesős oldalon mire számítottál? Otthon rendezd a sorokat, itt úgyis tovább gurul a szekér!


Pííísz! :)

2008. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
66%

utolso válaszolonak igaza van!

te miért is éreznél terheségi tüneteket férfi létedre!de ha nő lennél bizony máslenne!

és sok nő azért irja be ide hogy könyebb legyen neki és ne a férjét fárasza ezzel. kedves kérdező nemértek veled egyet. ha neked ennyire fáj akkor képzeld a feleségednek mennyire féjhat.egy nőnek jobban féj ha nemlehet babája vagy nehezen. és ha téged ennyire idegesit ha kérdeznek ilyet akor nemkelle elolvasni!

2008. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
66%

Férfilélekkel ezt te sosem fogod megérteni. Mi nők, szeretünk mindent megbeszélni, a férfiak teljesen mások, ez az egyik nagy különbség a két nem között. Mindazonáltal megértem, hogy egy bizonyos ponton túl idegesítő lehet, ha mindig e körül forog a téma. Kicsit indulatosnak érzem a hangulatodat, azt javaslom, a feleségednek ne ilyen stílusban tálald majd a problémát.

Sok sikert kívánok a gyermekáldáshoz!

2008. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a legjobb lenne, ha higgadtan megbeszélnéd a pároddal a problémád! De ne ilyen szavakkal, ahogy a kérdést kiírtad!!!

Csak türelmesen, h. érezze, h. mellette állsz és te is akarod, neked is rosszul esik, ha nem jön össze, de próbáljon meg egy kicsit lazítani. Még az is lehet, h. a baba is hamarabb sikerül, ha nem csak azért vagytok együtt, mert pl. idő van! Ezeket a dolgokat a nők legtöbbször rosszabbul viselik, és pont azért van neki sokkal nagyobb szüksége a TE megértésedre és türelmedre!

Beszélj vele kedvesen a dologról, nehogy a kapcsolatotok rovására menjen!

De főképp SZERESD, úgy, h. igazán érezze, h. ha nem sikerül akkor is szereted! Most lehet, h. csöpögősnek hangzik amiket írtam, de hidd el, h. mint nő én ezt várnám a férjemtől hasonló helyzetben! Elvégre a társunk a lelki támaszunk…

2008. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%

akkor te egyálatán meérted kérdező hogy hiába mondod a feleségednek hogy nyugodjon meg kicsit. ez nemmegy!majd csak akkor fog megnyudogdi ha baba lesz addig soha!

én az ilyen férfiaskat nemis értem

2008. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Én nem lennék megértő? De az vagyok. Engem is foglalkoztat a dolog nyugodjatok meg, csak ez a kombinálás idegesítő. Az idegesítő, hogy a párom is szokott itt lenni, innen veszi azt a sok hülye parát amit csinál.

Véletlen kerültem ide, más témában keresgéltem, de látom hogy kár volt.

Meg lehet nyugodni, visszatér a nőuralom, akkor ahogy akarjátok nem írok. Természetesen mindenkinek megértő a párja csak én vagyok ilyen köcsög férj.

2008. aug. 15. 14:29
 20/31 anonim ***** válasza:
59%

Nézd! Mi nők is tudnánk mondani nem egy példát arra, hogy mi az ami idegesít a férfiakban. Mégis szeretjük őket úgy ahogy vannak, és elfogadjuk anélkül, hogy internetes fórumokon kérnénk más férfiak tanácsát olyan hangnemben, ahogyan Te teszed. Valójában a hangnem háborít fel, a problémádat megértem.

Azt tanácsolom, hogy próbáld inkább a feleségeddel megbeszélni, így Ti is, mi is jobban járunk.

He neki mondod el a gondod és nem 100 ismeretlen nőnek, akkor meglátod csodákat fogsz tapasztalni! Akkor pedig különösen, ha nem az "akarásnak nyögés a vége" hangnemedben adod elő a problémádat. Sok sikert!

2008. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!