Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti mit isztok ilyen...

Kismamik, ti mit isztok ilyen hidegben? Nem esik jol a viz :-/

Figyelt kérdés

Eddig nem volt gond, napi 2-3liter vizet ittam, de hogy mar ilyen hideg van nem esik jol a viz. Valami meleget szeretnek, de Angliaban elek, es nem akarok sok fekete teat inni a koffein miatt, itt a gyogynovenyesek nagy reszet "tiltjak", gyumolcsosoket meg mar "unom". Szoktam inni forro vizet mezzel, citrommal, ami jolesik de a citromtol felmegy a savam. Forro kakao vagy forro csoki meg szekrekedest okoz nalam :-/

Van vmi otletetek esetleg?


2014. dec. 4. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gyümölcslé?

szörp?

2014. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
gyümölcsös tea? azt senki nem tiltja
2014. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én gyümölcsteát iszom, illetve néha csinálok karamellás tejet. :) ( a cukor miatt csinálok ritkán, mert amúgy xilitet használok, abból meg nem lesz karamell )

Egyébként a citrom lúgosít, a méz az, ami savasít, szerintem inkább attól ég a gyomrod.

2014. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Oh, akkor lehet a mez fog ki rajtam tenyleg :-)

A gyumolcsteakat megiszom de mar eleg "unalmasak".

A szorpoket is probaltam, de tul edesnek bizonyultak, meg akkor sem esik jol ha epphogycsak cseppentek a vizbe, na meg az sem "jo meleg". A gyumolcsleveket egesz terhessegem alatt nem kivanom :-/

Nagyon valogatosnak tunhetek, de tenyleg igy van :-/

Azert koszi a valaszokat :-) megy a zold kez mindenkinek! Meg meg varok azert tippeket, hatha valakinek van vmi "csodamodszere" :-)

Valamit mindenkepp innom kell az tuti, ha jolesik ha nem :-)

2014. dec. 4. 13:12
 5/15 anonim ***** válasza:
én jó forró kakaót szoktam inni, meg teákat
2014. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kamilla teát se lehet kapni? az olyan finom hidegen és melegen is! :)

Én amikor rosszul voltam, nem kívántam a vizet, ezért áfonya levet kevertem össze vízzel...na, az csúszott rendesen!

2014. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Csümölcsteát szoktam inni kevés cukorral és tejjel, nekem nagyon ízlik, a hideg vizet én sem bírom most legyűrni :-)
2014. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én valami forralt bor jellegűt tudnék elképzelni, persze nem alkoholosan. Mondjuk egy almalevet felmelegíteni és fahéjjal megbolondítani. Vagy mint pl a bolti szilvás fahéjas tea, jó melegen. Esetleg keress rá a neten, fahéjas, szegfűszeges alkohol mentes italok. Most meg is kívántam valami ilyesmit.
2014. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A kakaotol szekrekedesem van, a kamillateat itt "tiltjak", bar azert neha neha iszok egy poharral. Az afonyas viz tetszik, azt meg nem probaltam :-)
2014. dec. 4. 13:31
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as valaszolo, a te otleted is nagyon jo :-) Koszi :-)
2014. dec. 4. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!