Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti mit isztok ilyen...

Kismamik, ti mit isztok ilyen hidegben? Nem esik jol a viz :-/

Figyelt kérdés

Eddig nem volt gond, napi 2-3liter vizet ittam, de hogy mar ilyen hideg van nem esik jol a viz. Valami meleget szeretnek, de Angliaban elek, es nem akarok sok fekete teat inni a koffein miatt, itt a gyogynovenyesek nagy reszet "tiltjak", gyumolcsosoket meg mar "unom". Szoktam inni forro vizet mezzel, citrommal, ami jolesik de a citromtol felmegy a savam. Forro kakao vagy forro csoki meg szekrekedest okoz nalam :-/

Van vmi otletetek esetleg?


2014. dec. 4. 12:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
5-os bocsi veletlen a kek kezre nyomtam a zold helyett :-/
2014. dec. 4. 13:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Én mostanában kapucsínót iszok cukor nélkül, vagy koffein mentes kávéporból csinálok kávét egy nagy bögrével, tejjel.
2014. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon szeretem a gyümölcsleveket melegen. Főleg az almát és a meggylevet.


Kis inyencség én a Vajdaságban ittam, nekem nagyon bejött. Rostos vegyes gyümölcslevet tejszínhabbal a tetején. Én ugyan hidegen ittam, de azt mesélték az ottani barátaim, hogy ezt télen melegen szokták.

2014. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag minden savasit amiben cukor van, egyebkent a méz is. a repce méz az egyetlen méz ami lúgos, nem tudom kint mennyire lehet hozzajutni, itt csak ostermeloktol szinte, tesco meg ilyen helyeken nincs m. egyebkent olcsobb mint az akacmez. ajanlhatom még a graphefruit levét, lúgosit szinten
2014. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nemtudom nálatok lehet-e kapni, de én ilyenkor betárazok a nestea szilvás teájából! Imádom melegen! :)
2014. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!