Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit érezhetek majd ha megmozdú...

Mit érezhetek majd ha megmozdúl a babám? Most töltöttem a 18. hetemet. Mikorra várható az első jel?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Már bármikor megmérezheted,de első babás anyukáknál nem ritka,h a 20. hét után érzik csak meg.

Én a 15. héten éreztem először.Akkor olyan volt mintha egy pillangó repkedett volna odabent.Aztán két hétig semmi.A 17. héten is éreztem egyszer vagy kétszer,aztán a 18-20. hétig sokszor éreztem,csak nem tudtam,h ő az,mert a pillangót vártam,közben már rendesen rúgdalt.A 21. héten tudtam megmutatni a férjemnek,h ilyen,amikor rúg és a 26. héten volt először szemmel látható a helyezkedés.

2008. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem szöszmötölésre hasonlított leginkább, mintha valami birizgálna
2008. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pedig olyan volt mintha egy cérnaszálat húztak volna végig a hasamon... 20. hét körül fogok jobban érzeni:)
2008. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, hogy ki mikor érzi először, egyénfüggő.

Én pl. 16 hetesen éreztem először, de azóta semmi. Lassan belépünk a 18. hétbe.

Első babánál általában a 20. hét környékén szokták a kismamák biztosra érezni a kicsit.

Lehet, hogy már most is érzed, csak figyelmen kívül hagyod a kis jeleket vagy összekevered bélmozgással, stb.

Nekem olyan volt, mintha kis lufi pukkant volna a hasamba.

Ne izgulj, fogod érezni!

2008. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.én is lufikat éreztem a hasamban 17 hetesen, már elötte is éreztem ugyanezt, de akkor még egyértelműen nem mertem mondani, hogy érzem.most 20 hetes vagyok.kb 2 hete folyamatosan minden nap érzem.és bármily hihetetlen, tegnap még láttam is. egy jó nagyot pukkant a pocakom egy helyen.hamrosan benned is tudatosul, hogy érzed a mozgását.fantasztikus érzés.
2008. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!