Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok. Láz?

11 hetes kismama vagyok. Láz?

Figyelt kérdés
Ma délutánra belázasodtam, 38.8 ra. Felhivtam a dokit, annyit mondott mexalent vegyek be, napi 1szer semmi tobbet. Hat en bevettem, de most megint belazasodtam 38.7. Nem akar lemenni borogatas hatasara sem. Elmentem az ugyeletre a korhazba, hazakuldtek, hogy nincs nogyogyasz, nekik meg gozuk sincs milyen gyogyszert szabadna bevenni vagy mit kell csinalni, holnap menjek el. Bezzeg a magan dokim is b*szik felvenni a telefont. Ramatyul erzem magam. Valami tanacs? Mit tennetek a helyemben?

2014. dec. 17. 16:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a dokim Algopyrint mondott mindig,azt nyugodtan bevehetem ilyenkor.Ha esetleg az van,nyugodtan vedd be!A láz semmiképp nem jó a babára nézve,muszáj levinni!

Jobbulást!

2014. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
az én dokim meg pont az algo-csaladot tette tiltolistàra, csak a paracetamol tartalmu gyogyszereket lehetett bevennem.
2014. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nem fogsz 2 egyforma dokit találni,ami nem is baj......

Én az első terhességemnél is algopyrint "szedtem" amikor muszáj volt,és kellett pár alkalommal,egészséges fiam született.

Most is szedtem már,mivel muszáj volt,pl bölcsességfog kihúzása után,és egy nagyon erős migrén után.

2014. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Vegul is nem mentem el, a gyogyszer levitte, el is aludtam. De most megint arra ebredtem, hogy jeghideg van, megint 38.8. Holnap elmegyek a dokihoz!
2014. dec. 18. 01:52
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

Köszi a lepontozonak,azért,mert nekem a dokim algopyrint mondott,és ezért lepontoz..!Ennyi öröme legyen..

Bármennyire is fáj,köszöni jól van a fiam,és a tesó is!! 😉

2014. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!