Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elefántnak érzem magam?...

Elefántnak érzem magam? Kismama vagyok

Figyelt kérdés

30 hetes vagyok, de egyszerűen nem érzem jól magam a bőrömben. Kevés ruha van, ami jól áll. Mivel sokat fáj a derekam, hátam, olyan hülyén is megyek. Nem érzem magam vonzónak, ezért nem is szívesen mutatkozom a férjem előtt meztelenül.

8 kilót híztam eddig, előtte 169cm és 60 kg voltam. tehát normális testalkat.

Más is érez így? Tudom most büszkének kellene lennem a pocakomra, meg hát az is vagyok, nagyon várjuk a picurit!


2014. dec. 17. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron volt egy vetélésem,most megint terhes vagyok.És már az elején elkezdtem hizni mindkét terhességnél.Most lehet megint baj van,nem marad belőlem csak egy dagadt disznó.Neked legalább ott a baba,örülj neki:)
2014. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szintèn 30 hetes vagyok!:-)

Nem érzek így, sőt épp ellenkezőleg. Nagyon kiegyensúlyozott vagyok, nem fàj semmim, tetszik a pocakom. Egyébként 4 kg-ot híztam eddig.

Vegyél esetleg egy csinos felsőt, hátha picit megdobja az önbizalmadat. Szerintem a hosszított fazonok ilyenkor nagyon jól állnak.:-)

2014. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, biztos lesz olyan valaszado, aki majd jol helyrerak. Pedig en megertelek. 17 hetes vagyok, 2 kg jott fel eddig, szinten 169 cm, 62 kg-rol indultam. Pici a hasam, de mashova is parnasodtam, egyszeruen idegesit, ahogy erzem a gyurodest a "haj"-amnak, a novekvo hasamat, amit nyom az asztal munka kozben. Erzem, ahogy dagadok, nem jo erzes. Ferjemnek, ha elmondom, nem erti, kozli, ez ezzel jar. En is orulok annak, hogy gyerekunk lesz, akartuk a babat, de megmondom oszinten -es es is le leszek pontozva- nem bannam, ha a baba csak "idevarazsolodna" nekunk. :)
2014. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csajok, alacsonyabb vagyok nálatok és több kiló, baba nélkül... Örüljetek a babátoknak és higgyétek el, hogy biztos nagyon csini kismamák vagytok.
2014. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
168 cm, 60 kg-ról indultam, most 10 hetes vagyok és eszem ágában sincs azon keseregni, hogy érzem a hízást. Nagyon várt baba és nagyon örülünk neki. Bízom a testemben, amit felszedek, hamar leadom és még annál is csinosabb leszek, mint amilyen most vagyok:)
2014. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vegyetek pár kismamaruhát. Ápol, eltakar és pont ott enged gömbölyödni, ahol kell.
2014. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Végig szörnyen éreztem magam a bőrömben, hiába mondta a férjem, hogy milyen csinos vagyok. Aki életében nem volt több 60kg-nál soha (és az is a nagyon max. kategória) és megtett mindent a külsejéért, az elfogadni képtelen, ha efölött mutat a mérleg, max beletörődik, mert semmit sem tehet ellene. Nálunk is tervezett a baba, alig várom, hogy megszüljek és végre önmagamhoz képest emberi alakom legyen.
2014. dec. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, 180 cm és 77 kg a mai napon. 12 kilót híztam eddig, és életemben nem éreztem még ilyen jól magam, mint most. Boldog vagyok, szexinek és gyönyörűnek érzem magam, és mások is annak látnak. Egyébként csak ennyi a titok. Ha te jóban vagy magaddal és sugárzol, mások is ezt fogják visszajelezni, ettől még jobban érzed magad, ettől még több pozitív visszajelzést kapsz, és így tovább... :-)

Minden ruhám csinosan áll rajtam, pedig a régi ruháimat, tunikáimat hordom, nem vettem kismama ruhákat. Napi szinten kapom a bókokat,pl. ma reggel reggel 8-ig már kettőt is, amíg a kislányomat bevittem a suliba. Nagyon élvezem ezt a 9 hónapot.

Szóval nem mindenki érez úgy, ahogy te.

Majd április-május környékén aggódj, ha nem nézel ki amazonnak ismét, most így vagy gyönyörű.

2014. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat. igazából hullámzó, hogy éppen hogy érzem magam a bőrömben. egyébként 10 hetesen még én se aggódtam, a 20. hét után kezdett felszaladni néhány kiló. de csak pozitívan, majd a szoptatással lemegy :D legalábbis az 1. gyereknél így volt. vékonyabb voltam mint terhesség előtt.
2014. dec. 18. 10:28
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok...a lényeg, h ne sajnálj egy kicsit több pénzt kiadni egy jó kismamaruháért, nadrágért. Sokan hangoztatják, h jaj, inkább a gyerekre költik azt a pénzt, ők inkább járnak az apuka pólójában , mellényében, utána meg csodálkoznak, h rosszul érzik magukat, bálnának, formátlannak.


Azt a pénzt nem a gyerekre kell költeni, arra külön kell félretenni. Azt a pénzt a te ruháidra, zépségáploási cuccaidra kell költeni, h normálisan tudj megjelenni emberek között és normálisan érezd magad, mert a jó közérzet is az egészséghez tartozik.


Nagyon csinos, szép ruháim voltak nemterhesen is és most is azok lesznek, sőt, még pár profi fotón is elgondolkodtam, hiszen nem valószínű, h bevállalunk több gyereket, vagy max. még egyet. ez az időszak megismételhetetlen, rajtunk áll, hogyan éljük meg.

2014. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!