Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt-dohányos akunykák! Mi a...

Volt-dohányos akunykák! Mi a tapasztalat, mikor könnyebb leszokni, teherbeesés előtt vagy pozi teszt után?

Figyelt kérdés
Gyereket tervezünk, ezért próbálok leszokni a cigiről,m szilveszter éjjel még elszívtam kettőt, azóta nem. Nem mondom, hogy idegbeteg vagyok, de azért ma már hiányzik, és nemsokára jön hozzánk néhány barát, akik dohányosak, így mégnehezebb lesz megállni. Ha már pozi lenne a teszt sokkal könnyebb lenne, akkor rá se vinne a lelkem, hogy cigizzek, de így ki tudja, lehet hónapokig nem sikerül a baba. Tudom, a legjobb lenne most letenni, már el is jutottam oda az utóbbi hónapokban, hogy napi 1 dobozról eljutottam het1 dobozig, aztán napi 1 szal, később már csak 2-3 naponta 1 szal, ami tényleg nem sok, de elég volt.
2015. jan. 2. 18:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már 6 napja nem cigizek, eddig nem hiányzik:)
2015. jan. 6. 09:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Kitartás! Napról napra könnyebb lesz. Egyre ritkábban fog eszedbe jutni, hogy "dejólesne".
2015. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!