Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több mint egy hete késik,...

Több mint egy hete késik, hányinger, megnagyobbodot mell, stb tünetek. Csináltam 2 tesztet ami pozitiv lett! Nem tudom hány hetes vagyok, hétfőn megyek nőgyógyászhoz, szabad-e a sex ilyenkor?

Figyelt kérdés
már én is vágyom rá,de nem akarom kockáztatni a baba életét!
2015. jan. 22. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Lehet. Mi óvatosabban voltunk együtt. Minket eltiltottak mert barna folyásom volt. De nem a szextől.
2015. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Szabad,de ésszel ;) .Vizsgálat ellőtt viszont 2 napot bírjatok ki,majd utána egymásnak estek :) .
2015. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát de ha óvatosak leszünk akkor nem lessz semmi baj úgye?
2015. jan. 22. 20:54
 4/22 anonim ***** válasza:
ha nem görcsölsz, vérzel meg ilyenek akkor lehet de azért óvatosan aztán majd a doki úgyis elmondja a véleményét erről!
2015. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen, szabad.
2015. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
persze,hogy szabad,de tényleg óvatosan. meg ahogy írta is az egyik komizó, legalább 2 nappal előtte már ne legyetek együtt. ja és ÓVSZER!!!!!! mi is már 6-ik hónapot tapossuk lassan és állandóan be volt gyulladva a méhem meg a hüvelyem előtte. és amikor kikezeltek a doki is mondta,hogy inkább használjunk óvszert,nehogy a végén visszajöjjön és megrepedjen a burok esetleg. szerintem ha 2 hete késik akkor is olyan 4-6. hét közt lehetsz. nekem nem várt előtt 1 nappal negatív lett,6 nap múlva megismételtem és már halvány pozitív lett,másnap pedig majdnem 2-szer erősebb.azt követő nap mentem dokihoz,el se mertem hinni addig!! és 4 hetes voltam akkor szerinte.
2015. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Értem,köszönőm és graulálok
2015. jan. 22. 22:01
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Úristen, "köszönőm", hosszú ő-vel...

(A "sex, úgye, stb." se semmi...)

2015. jan. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és a "lessz", két sz-szel.

Minek szaporodnak a buta emberek?

2015. jan. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Inkább tartsd meg magadnak a beszólásokat. Telefonról irtam és már késő volt. Te vagy a buta, mert megszólsz mást! Foglalkozz a kis unalmas életeddel.
2015. jan. 23. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!