Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hisztek abban, hogy az...

Ti hisztek abban, hogy az anya megérzi a gyerek nemét? Nektek volt megérzésetek? Bejött?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 19:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
amíg nem lettem terhes biztosra vettem h neken 2 fiam lesz. egyszeruen nem létezett számomra más opcio. aztan amint terhes lettem belém hasitott h lany. az is lett :) a 18. heten mikor mar biztosra mondtak a ferjem is azt vallotta, hogy erezte es lanykent latta almaban. persze mindez veletlen is lehet.
2015. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én 100%-ig biztos voltam benne, hogy kislány, mondtam is a férjemnek, de nem hitt nekem :)

Igazam lett! :)

2015. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kislányt szerettem volna, de a megérzésem azt mondta h fiú lesz. Hát nem tévedtem :)
2015. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13: én is pont így vagyok, de csak azóta érzek fiút, mióta látszik a hasam, és elkezdték bemagyarázni, előtte az érzésem is az volt, hogy lány.
2015. jan. 25. 21:07
 15/20 anonim ***** válasza:

Az elsőnél kislányt éreztem, de mindenki azt mondta, hogy tuti fiú, mert... és jöttek a babonák: vannak-e rosszullétek, kívánós vagyok-e, milyen a hasam alakja stb.

A végén teljesen elbizonytalanítottak, de kislány lett.


Most szintén kislányt érzek.


11 hkm

2015. jan. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én megéreztem. de lehet csak beképzeltem. :) az együttlét napjából kiindulva, pont peteéréskor voltunk együtt, ugye az a nagy könyv szerint fiú az esélyesebb. én mindig is kisfiút akartam. tehát lehet ez a kettő együtt, de már 5-6hetesen mondtam hogy tuti fiú, 10hetesen vettem neki egy body-rugi szettet. 16hetes 4d uh derült ki hogy fiú :)
2015. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én még nem akartam gyereket, de úgy voltam vele, hogy ha majd jön, akkor fiú legyen.

Aztán terhes lettem. Szóval tudtam, hogy csak lány lehet. Úgy néz ki, 75%, hogy tényleg az. :D

2015. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

15: nálam még a tünetek is "lányosak" (bár én ebben nem hiszek), ennek ellenére mondja mindenki, hogy úgyis fiú :D A 14. hétig folyamatosan rosszul voltam, hánytam, minden bajom volt, mint egy élőhalott, még most is hányok néha, pedig a héten már betöltöm a 16 hetet, de legalább a folyamatos hányinger megszűnt. Amúgy meg kétpofára zabálom az édeset úgy, hogy világ életemben utáltam a csokit, a sütiket, minden ilyesmit, inkább sósat ettem.

Összesen hárman mondják, hogy lány, az egyik anyai nagymamám, mert neki 2 lánya és egy fia van, és a lányokkal tökéletesen ugyanaz volt, mint most nekem, a fiával meg nem volt semmi baja. Anyám meg reméli, hogy lány :D A férjem fiút akarna, ha választható lenne, de szerinte tuti lány (akkor is örül, sőt, úgy látom, hogy annyira ráállt, hogy picit már ő is azt szeretné). Mindenki más a környezetemben azt dumálja, hogy biztos, hogy kisfiú, mert csak, ők rámnéznek és tudják, hogy fiú :D

16-os: nekünk 4 nappal peteérés előtt fogant. Tuti, mert paráztam, hogy nem lesz ovum (voltak sajnos előtte ilyen gondjaim), úgyhogy néztem hőmérővel, így az ovu napja biztos, és 4 nappal előtte volt utoljára akció, azt hittem, esélytelen is a hónap. Szóval ez alapján aztán tényleg lánynak kell lennie :D Nagyon várom már a jövő hétfőt, folyton találgatok, iszonyú türelmetlen vagyok :D

2015. jan. 26. 17:40
 19/20 anonim ***** válasza:
Én mikor még nem is tudtam, hogy kismama vagyok, azt álmodtam, h kislányunk született, így később kislányként gondoltam Rá egészen a 18. hétig,amikor mondták, hogy fiú. Anyum és egy kollégám is fiút tippelt, mindenki más lányt. Mi örülünk, hogy van, mindegy a neme:-) Nekem sincs csúcsos pocim és az elején hányingerem is volt..36+4km
2015. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát, úgy tűnik hiába akarták belémbeszélni a fiút, kislányom lesz :)
2015. febr. 2. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!