Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy ha terhesen...

Igaz az, hogy ha terhesen táppénzen vagyok, akkor nem mehetek nyaralni? Ha igen, akkor a munkáltató kirúghat vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 15:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
27%

Atya világ !!! :D

Itt pár ember már besárgult az irigységtől.szegénykék :D

Amugy amig ilyen magas áfát fizetünk meg 34,5% járulékokat állambácsinak,addig had húzzunk már vissza tőlük egy kevés kis pénzt ha már van rá lehetőség.

Aki meg húzni akarja az igát terhesen meg nyaliskodni hogy ő milyen pro mert dolgozik terhesen,hát hajrá!De akkor ne mocskolja azt aki nem ezt teszi!!!!!


(nyugodtan lepontozhattok kis mártírok,fel vagyok rá készülve:P )

2015. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
75%
mesélj, milyen fertőző betegségek vannak az intenzíven... és azt is meséld el, hogy a fenébe nem beteg ott mégis mindig mindenki... meg a fertőző osztályokon sem...
2015. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon jó, hogy aki végigdolgozta a terhességét az itt beszólogat annak aki nem . Hiába kéne a munkáltatónak megfelelő munkakört adni ha valaki terhes lesz ha nem tud. Én egészségügyi termékeket készítő gyárban dolgoztam 3 műszakban. A gépek tiszta alkohollal dolgoznak, már ahogy belép az ember fejbeveri az alkoholgőz. Az egy dolog, hogy terhesen ahogy bementem kidobtam a boát de még marhára nem is egészséges. Az üzemorvos maga tanácsolta, hogy ha szeretném a gyereket akkor menjek táppénzre és ne dolgozzak itt. A tovább dolgozó 6 kismamából 4 elvetélt. Mást nem csinálnak ezen a helyen, nem tudtak volna más munkát felajánlani. Na ilyenkor is dolgoznátok tovább?!!
2015. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
32%

32-es, ugyan nem én vagyok aki ezt az intenzíves példát hozta, de ha terhes leszel (vagy az vagy), akkor kérlek kérj egy széket a legközelebbi intenzív osztályon és töltsd ott a terhességedet, de segíts ám a nővéreknek emelgetni meg pelenkázni a betegeket és szívj be minden vegyszert ha ez neked jó, de ne ítélj el másokat azért, mert féltik a babájukat és ezt nem teszik. Komolyan miért kell egymásnak folyton beszólogatni?? Had döntse már el mindenki, hogy hogyan és milyen körülmények között akarja várni a gyerekét, mi az amit ez alatt bevállal.

Mondom ezt úgy, hogy én majdnem végig dolgoztam a terhesség alatt, de nem ítélem el azokat, akik ezt bármiért nem tudták megtenni és kiíratták magukat.

2015. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
21%

34-es érdekes a főorvos mondta hogy az ESBL fertőzés magzat károsító hatású. Amugy meg de több kollegában is kimutatta az orrváladék az MRSA fertőzést, ezek egészséges emberre nincsenek semilyen hatással de egy kismamára és a magzatra igen. Amugy nem tudom miért magyarazkodom neked. Ha ezeket nem tudod akkor szerintem max takaritonőként dolgozhattál az osztályon.

Visszatérve a témához mire jutottál kérdező?

2015. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi 32-ea.
2015. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!