Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26+2 hetesen gyakori keményedé...

26+2 hetesen gyakori keményedés mennyire normális?

Figyelt kérdés

Kb. bő egy hete hogy gyakorivá vált.

Az aggaszt a legjobban hogy reggel mikor még ágyban vagyok akkor is bekeményedik 2-3 x.

Max fél perc.

Nem fájdalmas.

Ha kicsit gyorsabban megyek vagy ha picit nehezet cipelek akkor is.

Kb 2x éreztem nagyon enyhe menzesz szerű fájdalmat is reggel fekvés közben.

Éjjelente mikor fordúlnék befeszűl a hasam,nem túl kellemes,de ez hetek óta igy megy.

Magne b6-ot szedek napi 3x2 szemet.

Van hogy csak 2x2 szemet,mert elfelejtek egy adagot.


Szerintetek lehet ez méhszáj nyíllás tünete?

Esetleg ez teljesen normális?


Utóljára 19 hetesen nézte a doki ultrahangon a belsőméhszájat,mert azon a reggelen 1 órán át menzis görcseim voltak és nem akartak elmúlni.

Akkor zárva volt.

Külsőleg még sosem volt nézve.



2015. jan. 31. 07:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát igen,ez a magyar egészségűgy!!!

Ha nincs pénzed fogadott dokira sok mindent elkell tűrni.

Mondjuk én tényleg nem panaszkodo

m,mert legalább velem normálisan beszél,de következő vizsgálatnál szólok neki hogy csináljon méhszáj vizsgálatot.

Kérdeztem a védőnőtől is hogy a méhszáj állapotát nem kellene-e többször ellenőrizni,de szerinte csak a vége felé kell.

Igazából nagy szám van,ha valamikor flegmázna velem biztos megkapná ami jár neki!!

2015. febr. 1. 19:28
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát ennyi. Nem is kell hagyni magad! Nekem a kis tájékoztatón amit kaptam az van,hogy a 30. héten kell majd, meg a 36. héten,de a 30. héthez az van írva,hogy az orvos megítélésétől függően van a vizsgálat.
2015. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!