Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Ti kimondottan...

Kismamák, Ti kimondottan kismama ruhákat hordtatok a terhesség idején?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van köztetek olyan aki pl. Zarában, H&M-ben vásárolt normál ruhákat csak mondjuk nagyobb méretben? Föleg felsökre gondolok, illetve nýri ruhákra. Nézegettem kismama ruhákat, de sehol sem találtam olyat ami tetszett volna.

Még egy ideig ráérek vásárolni, mégcsak a 4. hónapban vagyok. De tapasztalatokat, ötletet elfogadnék. Köszönöm!


2015. febr. 4. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ismerőstől kaptam két terhesgatyót és két terhesfelsőt. A többi cuccom ugyanaz volt, amit nem terhesen hordtam. Illetve vettem még 3 vékony tornagatyót a dekatlonban, aminek megkötős a dereka. Mondjuk nálam a nagypocakos időszak télre esett, tehát a kabát eltakart mindent. Ja egyébként kabátból se vettem újat, simán belefértem abba, amit egyébként is hordtam.
2015. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

20 hetes vagyok, de már decembertől nem tudok a megszokott farmerjaimban, szoknyáimban járni. Hosszított felsőket vásároltam (nagyrészt H&M), de eléggé sok használt dolgot is beszereztem. Ezeken kívül a ruhák és a leggingszek (bár felénk ezt jégernek mondják) kényelmesek, a terhesnadrágot sem igazán kedvelem. Eléggé nagy a pocakom már, és mivel eléggé vékony vagyok, eddig szűk ruhákat hordtam, de most a szűk nadrágokat nem szívesen veszem fel.


Nem akartam túl sokat költeni kimondottan kismama ruhákra, mert végül is csak 4-5 hónapig kell hordanom őket, ezért látogattam el a turkálókba is.

2015. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!