Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült valaki egészséges...

Szült valaki egészséges gyermeket anélkül, hogy rosszul lett volna az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
két egészséges gyerekemnél várandósan az első trimeszterben folyamatosan émelyegtem, rengeteget fájt a fejem. A harmadik terhességemnél semmilyen terhességi rosszullétem nem volt, a 10. hét körül vetéléssel végződött, talán nem akart eléggé élni a baba, nem szívta le eléggé az energiáimat.Hatodik héten még nem hallatszott a szívhang, már sose fogjuk megtudni, hogy utána beindult -e egyáltalán. Most megint nincs rosszullét és fejfájás, a hetedik hetet töltöttem,orvosnál még nem voltam. Elképzelhető szerintetek, hogy rosszullét nélkül mégis egészséges a magzat?

2015. febr. 9. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukám, igen. Állítása szerint végig kitűnően érezte magát, teljesen egészségesen születtem.
2015. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Elèg sokan. Pl. én is. Most a tesòt vàrjuk, és szinte semmi a bajom. A fiamnal sem volt anno.
2015. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

10. hét környékén volt napi 1-2 óra enyhe émelygésem, olyan, mint amikor mozgó kocsiban olvas az ember és megkeveri. Ez tartott nagyjából egy hétig. Ez után a 18. héten volt egy szédüléses, pár órás epizód, az orvos szerint a front, a terhesség és az alapvetően alacsony vérnyomásom "összegerjedt", alacsony vérnyomásúaknál előfordul.


A lányom már 9 hónapos, makkegészséges.

2015. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik terhességemnél sem voltam rosszul az első trimeszterben, 2 egészséges gyerekem van. A lányomnál egyszer sem hánytam, a fiamnál kétszer, ebből az egyik alkalom a terhesség közepe felé volt, migrén miatt, a másik pedig a szülés előtt közvetlenül. A szagokra voltam érzékenyebb, de rosszul nem voltam miattuk.
2015. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem.
2015. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne egészséges? Nem törvényszerű, hogy rosszul kell lenni a várandósság alatt. Az én anyámnak se volt sose semmi baja a 2 terhessége alatt.
2015. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy másodpercet nem voltam rosszul,és egészséges 2éves kisfiam van. Nyugodj meg minden rendben lesz a mostani terhességeddel. Ne gondolj semmi rosszra csak a jóra.
2015. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Igen, 10/10-es apgarral, soha semmi bajom nem volt. A kimaradt menzesz jelezte a terhességet, és utána csak a megnőtt étvágy volt "tünet", semmi más.


Miért lenne törvényszerű a rosszullét? Érdekesen gondolkodsz.

2015. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az első terhességemkor semmi rosszullétem sem volt, a másodikkal gyakorlatilag végighánytam az első 3 hónapot. Mindketten egészségesek és egyneműek.
2015. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

felesegem soha nem volt rosszul, nem emelygett, sot allitasa szerint soha nem erezte olyan jol magat mint a terhessege elso feleben :)


nyugi, nincs ilyen osszefugges.

2015. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!