Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Jan 24-25-én voltunk együtt a párommal, és péntekre vártam a mensimet, megjött, de furán :) ma már tesztelhetek ?:) 100%os eredményt adna már? Vagy mikor csináljak, hogy tuti legyen az eredmény? melyik a legbiztosabb teszt? 2 fajtát szeretnék venni, hogy biztos legyen az eredményt. Ma még maszatoltam kicsit:)
2015. febr. 16. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz igen, de ha megjött nem valószínű, hogy lesz baba.
2015. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy furán jött meg?:)

Az az igazság, hogy mikor teherbe akartam esni, annyira figyeltem ezeket, hogy most akkor ha megjön, mennyi, meddig tart mert hátha... egy barátnőm mondta, hogy ha megjött, akkor megjött, és kész, akkor már nem lehetek terhes. De vannak olyanok, hogy állitják, hogy menstruáltak, mégis baba volt.

Szóval tesztelj, drukkolok! :)

2015. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz már, reggeli vizeletből jobb eséllyel kimutatja. Én a clearblue tesztet ajánlanám. Drukkolok!
2015. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

4-5 honapja kevesebb a minsem es inkabn csak pisilesnel verzek. beteten maszatolok. akkor ket tesztet csinaltak es mind a ketto negativ lett.

de azota is tart ez a fura mensi, pedig mar 4 eve h megjott es 1-2 eve allt be nornalisan. A mostani mensim puncs szinu folyassal indult. de az 1x vokt pisilesnel. Utanna mar elenk-sotet pirosra valtozott.. Utolso. keson lattam a valaszodat, es vettem egy xepil tesztet, meg egy rossmanos 1200ft-osat, amire az vokt irva h 99%ig mrgbizhato.. utolag lattam. hogy csupa rosszat irnak rola:( most megcsinaltam. negativ lett, de sokan irtak h nekik is ezt nutatta mikor terhesek voltak, vagy pozitivat mikor nem. Vegyek egy harmadik tesztet is vagy 2 negativ az mar tuti? Igazabol nem lenne rossz ha jonne a baba de kozbe jott idokozben par olyan dolog. ami mistt meg picit varnunk kellene. (elore nem lattuk ezeket a gondokat)

2015. febr. 16. 15:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Ebből inkább valamilyen hormonális problémára tudnék gondolni. :( a drága rossmanos rossz, teszteltem vele egy negatívat, utána olvastam hogy nem jó, vettem clearbuet és másnap reggel halvány pozi lett. Reggel a legnagyobb a hcg koncentrációja így reggel a legjobb tesztelni.
2015. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem birtam ki, megcsinaltam a masodikat is, az xepil volt, amit poharkaba kellett beletenni. :) halvany negativ, delutan meg szerintetek vegyek tesztet es csinaljak meg egyet szerdan? vagy megnyugodhatok? nem igazan szeretnek meg egyet vennim mert 1700at koltottem csak erre a ket tesztre :(( de ha muszaj.. akkor veszek:)
2015. febr. 16. 16:16
 7/13 A kérdező kommentje:

Xepil: [link]


Rossmanos: [link]

2015. febr. 16. 16:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezek sajnos negatívak lettek.
2015. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te tudod, azért csak megjött és ha hónapok óta furán akkor nem hinnem hogy terhes lennél. Ha úgy gondolod megismételheted pár nap múlva ha szerinted terhes vagy. Ja a 300 forintos rossmanos se rosszabb mint az 1200 forintos.
2015. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A fura mensin kivul semmi tunetem sincs
2015. febr. 16. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!