Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Jan 24-25-én voltunk együtt a párommal, és péntekre vártam a mensimet, megjött, de furán :) ma már tesztelhetek ?:) 100%os eredményt adna már? Vagy mikor csináljak, hogy tuti legyen az eredmény? melyik a legbiztosabb teszt? 2 fajtát szeretnék venni, hogy biztos legyen az eredményt. Ma még maszatoltam kicsit:)
2015. febr. 16. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az nem kizáró ok. De ha hónapok óta nem volt normális menzid szerintem menj el vele orvoshoz. Inkább valami hormon problémának tűnik vagy nem tudom minek. Lehet menzi terhesség alatt is de akkor a fura az teljesen új helyzet, nem tart hónapok óta.
2015. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
kb 3-4 honapja lett masabb, es az elozokhoz kepest a mostani is mas. 4 tesztet csinaltam idaig. mind negativak. (Most es a valtozasok elejen)
2015. febr. 16. 20:01
 13/13 anonim válasza:
Nem szeretnék ítélkezni, DE.. Ha az 1700 Ft-ot a tesztre soknak tartod, akkor nem biztos, hogy kisbabát kellene vállalnod! Orvoshoz pedig mindenképpen menj el szerintem, hiszen az nem teljesen okés, hogy "furán" jön meg hónapok óta!
2015. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!