Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok. Csak...

29 hetes terhes vagyok. Csak nekem van ennyi minden bajom?

Figyelt kérdés
Néha fáj a derekam,és szúr a szeméremcsontom. A derekamba nagyon bele tud nyilalni a fájdalom. A hasam is szokott fájni,sehogy nem találok jó poziciót. Röhej,de még nagy wc-re se tudok ugy elmenni h kényelmesen üljek :D,borotválkozni már nem nagyon tudok tőle,körmöt vágni se megy.
2015. febr. 24. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Első terhességemkor semmi bajom nem volt. Komolyan, olyan jól voltam és semmi sem volt kényelmetlen (max. csak a 39. héten). :)

Most a második babámat várom, 31 hetes vagyok, de szerintem kb. 2 hónapja mindennel szenvedek. Aludni sem tudok, nem férek el magamtól, és igen a wc-vel is gondjaim vannak. :)

Párom amellett, hogy sajnál néha, szerintem jókat nevet rajtam, hogy mit össze nem bénázok! :D

2015. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is,bár 27+2 hetes vagyok,nem 29. Annyi,hogy a wc-zés még megy. Borotválkozni meg emlékezetből vagy kis tükörből szoktam :D
2015. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinten 27 hetes+2 napos vagyok. 2 hete iszonyuan faj a jobb csipolapatom felett, menni alig tudok. Egyszer ejjel sem birtam aludni. Mas bajom nincs, de ez epp' eleg. :(
2015. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, 3-as erre én annyit találtam ki,hogy ha így fáj,hogy az ágyon négykézlábra állok,és óvatosan,lassan hátraemelem a lábam,kinyújtom és felemelem amíg tudom,de nem hagyom,hogy a hasam feszüljön. Ezt 5-ször,aztán váltok. Utána pihenek 1-2 percet és megismétlem. Kb. 5-ször ismétlem meg,általában eléggé átmozgatom vele ahhoz,hogy ne fájjon annyira.
2015. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
borotválkozás, körömvágás már kezd lehetetlenné válni nekem is, mert ha hajolok akkor fáj a hasam. Párom segít mindenben szerencsére:))
2015. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Koszi 2-es (es 4-es), en terhes Pilatest csinalok heti 2x. Segit, de csak atmenetileg, aztan visszater a fajdalom. Mindennap kellene tornazni, de munka mellett sajnos csak heti 2x van ra idom.
2015. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Hát igen,nem egyszerű ez. De kaptam már tippet is. Egy csaj párnán ült egész nap amikor pihent. Neki segített. Hát ki tudja... :D
2015. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!