Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már ilyen korán mást is...

Már ilyen korán mást is kikészít a gyomorsav?

Figyelt kérdés

Még csak 17 hetes vagyok és már ott tartok, hogy szinte aludni sem tudok olyan sok a savam. Odafigyelek ahogy tudok, nem iszok kávét, nem eszem nagyon édességet sem, mellőzöm a csípős vagy erős fűszereket stb......és mégis.

Sajnos a Rennie már nem hat.

Jár valaki hasonló cipőben? Nektek mitől enyhül? Mi lesz így később, amikor már a baba nyomni fogja a gyomrom?


2010. febr. 13. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

A Salvus víz csodákra képes!!!Nekem csak az segített, egyébként borzalmas az íze.

2010. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én is végig szenvedtem,sőt még most szülés után is sokszor előjön a savasság (10 hónapja szültem),pedig én is odafigyeltem az evésre!


Én is Rennie-t ettem dobozszámra+Salvus vizet ittam(Nem túl jó, de hidegen idd,mert szobbahőmérsékleten ihatatlan)!


Kitartás és,ha így sem múlik,kérj tanácsot a dokitól!

Boldog babavárást!

2010. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ezt a Salvus vizet hol tudom megvenni?Gyógyszertárban vagy Herbáriában? Mennyibe kerül?
2010. febr. 13. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem az is segített, ha hideg tejet ittam, és még mielőtt felkeltem volna megettem 2-3db háztartási kekszet!
2010. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,gyógyszertárban kapható a Salvus víz,nem akarok hülyeséget írni,de kb.300 ft másfél liter!Sokáig elég!

Nekem a hideg tej nem jött be!

2010. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ettem 1 kanál szódabikarbonátot és ráittam 1 pohár vizet. Ennek is rossz íze van de nekem használt.
2010. febr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héttől savam van néha jobb néha rosszabb, régen is szenvedtem vele, csak akkor szedhettem rá gyógyszert! Nekem is a Salvus vált be 550 Ft a patikában, Sparban 700 Ft körül van! Reggel és sete iszom 1-1 dl-t lefekvés előtt és kelés után! Jól lugosít a banán, Korpovit keksz, esetleg tej!
2010. febr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!