Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bodza tea terhesen? (Többi lent)

Bodza tea terhesen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy lehet. Vettem egy dobozzal és meglepődve olvastam rajta, hogy vízhajtó határú is. Ha jól emlékszem olvastam olyat, hogy vízhajtó hatású gyógyteákat kerülni kell terhesség alatt.

Csütörtökön megyek védőnőhöz, tőle akartam megkérdezni de napok óta nem tudok WC-re menni és az eddig bevállt módszereim mint pl alma vagy meleg kakaó már nem segítenek.

Vagy rendszeresen vagy hébe-hóba egy csésze szerintetek? 10 hetes vagyok.



2015. márc. 2. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

eleve nem szabad gyógyteákat inni terhesen


vegyél bodzaszörpöt

2015. márc. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
A bodza nem csak viz, hanem hashajto hatasu is. Ezeket kerulni kell, vetelest okozhat, mert ilyenkor alhasi verboseg keletkezik.
2015. márc. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó de mikor egy hétig nem tudok wc-re menni valaminek segítenie kell.. Regen szuztea kapszulát szedtem, azt természetesen letettem. És több helyen ezt láttam helyette.
2015. márc. 3. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal a bodza tea nem hashajtó hatású,hanem meghűlésre használják.Egyébként nyár végén mikor 13 hetesen megfáztam,a gyógyszerész ajánlotta a bodza-csipkebogyó-hársfa kombinációt.
2015. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra is de a teás dobozon rajta van, hogy vizhajto és enyhe hashajtó hatású, meg még vagy két dolog, nem is emlékszem már.
2015. márc. 3. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:

a legtöbb gyógytea gyógyszer erősségű is lehet

a többinél meg ki tudja gyártókk mkre figyelnek, mikre nem...


egyikre sincs írva, hogy terhesen javasolt..

2015. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szilvalekvar csodakat tesz. En a Dr. Steinberger szilvalevebol ittam napi 1 decit. Gyogyszertarban, de itt a CBA-ban is kaphato.
2015. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A 4-ik kimaradt nap után holnap szerzek akkor olyan lekvárt. :-)

2015. márc. 3. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!