Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ezzel a derékfájással...

Lehet ezzel a derékfájással és görcsökkel csinálni valamit? Már megőrülök tőle!

Figyelt kérdés

25 hetes terhes vagyok,az éjjel már alig aludtam annyira fájt a derekam és görcsölt a hasam.azt ma reggel óta meg még hányok is és hasmenésem is van,szédülök(lehet beteg leszek)persze gondolom ennek semmi köze hozzá,de azért leirtam.

az első 2,5hónapot szinte csak végig feküdtem,(amikor persze lehetett)aztán nagyjából elmúltak a görcseim,de tegnap délután óta megint annyira kinlódok.lehet ezzel valamit csinálni?Tudom általában normális,hogy görcs van meg derékfájás,de ezt így nem lehet bírni,2 nagyobb,még kisgyerekem van,őket el kell látnom akármilyen rosszul is vagyok.mit lehet kezdeni ezzel a derékfájással és görccsel?Van erre valami krém vagy bármi más ami használ is?

köszi előre is a válaszokat!


2010. febr. 14. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Meg tudlak érteni, én is hasonló helyzetben vagyok.

Nem tudom, orvosod, védőnőd mit mondott ezekre a fájdalmakra, de engem is azzal nyugtatnak, hogy ha nem pl. 20-10 percenként görcsöl, és nem mindennap fáj a pocim, akkor nincs gond.

No-spát, és a magnéziumot szeded? De erősebb magnéziumra gondolok, nem a magne B6-ra.

Én 3*1 No-spát és 3*500 mg mg citricit szedek.

De a hányás --hasmenés nem tudni mitől lehet.

Azért ha nem leszel jobban, keresd fel orvosodat.

2010. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia

köszi a válaszod!

csak magneb6-ot szedek,a doki nem igazán foglalkozik a görcseimmel,azt mondja normális....majd kiderül

2010. febr. 14. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem nyomasd a magneziumot ezerrel!!!Nekem azt mondta a doki magne b6 extra 3x2nyugodtan,a simából 5x2,meglátod,hogy segít!!nem tudod túladagolni.

És válts orvost!

2010. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!