Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 142-es pulzusszám? 32hetes...

142-es pulzusszám? 32hetes vagyok!

Figyelt kérdés

Volt akinek magas pulzusa volt a terhessége alatt és lett belőle valami,vagy kezdtek valamit vele a dokik??

Azt tudni kell,hogy mindig magas a pulzusom,terhesség előtt is és utána is,de max oan 115 szokott lenni!

Ma a védőnő mért reggel 142es pulzust,normál vérnyomással,most este mértem meg magamnak,most 120lett!

Köszönöm a válaszokat!!


2015. márc. 3. 18:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Jah,még annyit,hogy a védőnő nem mondotg rá semmit,csak megkérdezte,hogy futottam-e!mondtam,hogy nem!kiszálltam a kocsiból,sétáltam 10métert,leültem,eltelt kb 10-15perc,akkor mért vérnyomást!tehét nyugi állapotban!

Nekem magasnak tűnik!

2015. márc. 3. 18:47
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez sok!

Minél előbb fordulj belgyógyászhoz!

Nekem szívritmus szabályozó gyógyszert kellett szednem.

2015. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon magas. Én kikérném az orvos véleményét.
2015. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is soknak gondolom,de akkor a védőnő miért nem mondott rá semmit?
2015. márc. 3. 19:09
 5/14 A kérdező kommentje:
Holnap felhívom a nőgyógyászom,hátha ő nem sz*ja le! :/
2015. márc. 3. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Nogyogyasszal mindenkepp beszelj, o val.szeg tovabb kuld majd. Az en pulzusom is magas, a vernyomasomis az volt egy ideig terhesseg alatt, hetente meg kellett jelennem a nogyogyasznal vernyomas meresre es naponta tobbszor kellett otthon mernem. Az ovatossag nem arthat, hiaba nem mondott semmit a vedono, inkabb jarj utana.
2015. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem izgultál?Mérd magadnak otthon nyugalomban a kitapintással, az a lényeg.Nekem is volt ennyi, izgulós voltam, de nyugalomban normális volt.Ha nem muszáj ne szedj gyógyszert, de orvost kérdezz meg.Nekem belgyógyász mondta hogy terhesen 120 ig jó a pulzus.Nyilván nem alacsony, de mindenki más.
2015. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

100-as a pulzusom, orvosomnak mikor mondtam, azt mondta ez még jó terhesség esetén. De figyelnem kell és ha magasabb akkor mehetek vissza. 142 veszélyesen magas!

Védőnő semmit sem mondott?

2015. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A vèdőnő semmit nem mondott rá!

Nem,dehogy izgultam :) havonta egyszer megyek hozzá,nem izgultam semmin! :) még nem sikerült elérnem a nőgyógyászt,ha meg lesz,akkor leírom,hogy mit mondott/mi volt!

Ma is néztem ébredés után kb 20perccel,szintén 120 volt!hm,majd kiderül!

2015. márc. 4. 10:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Oké, de azért nem életveszélyes, de jobb utána járni.Én izgulós vagyok orvosnál, és akkor nekem is 120, de volt nekem is 140 a pulzusom, védőnőnél is volt ilyen magas, nem rémisztgetett engem sem.Kíváncsi vagyok mit mond az orvosod:-)
2015. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!