Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet biciklizni terhesen? 15hkm?

Lehet biciklizni terhesen? 15hkm?

Figyelt kérdés
Vidéken lakom elég dimbes-dombos,földúton,szerintetek nem baj ha biciklizem mert elég mesze van minden tőlem(pl:15 perc séta a legközelebbi bolt) eddig majdnem minden nap bicikliztem,remélem nem lesz semmi baja a picikémnek,!!! van valaki aki szokott biciklizni??
2015. márc. 4. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a fővárosban lakom. A dokim már az elején mondta, hogy ha lehet, akkor ne bringázzak a bukkanók miatt, stb..

Majd megkérdeztem tőle, hogy autóba, buszra ülhetek?!

Elkezdett nevetni és annyit kért, hogyha úgy érzem, hogy már sok, akkor pihenjek, akár órákat is üljek le egy padra.

2015. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is bicikliztem mindkét terhességemmel. NEkem azt mondta a dokim, hogy amíg nem keményedik tőle a hasam, addig lehet. Az elsővel nem volt gond, végig bicikliztewm, persze csak kényelmes tempóban. Másodikkal a 34. hétig tudtam, utána már keményedett közben a hasam, mert kiderült hogy túl sok a magzatvíz. De a babáknak nem lett baja, mivel ésszel csináltam. A kerekezés még jót is tesz, ha nincs erőltetve. Főleg, ha nem 15 hetesen ülsz fel a biciklire, hanem előtte már pl rendszeresen tekertél. akkor nem lesz megerőltető és megterhelő még pocakosan sem.
2015. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! hát eléggé edzésben vagyok :-D nem megterhelő módban továbbra is bicajozom majd!!de azért a biztonság kedvéért majd megkérdem a dokimat is! de nekem anyum is szinte végig biciklizett a terhességei alatt!
2015. márc. 4. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hozzá vagy szokva akkor nem baj. De ha valami nem jó akkor nem szabad erőltetni, ezt csak te bringázás közben fogod érezni.
2015. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg terhesség függő. Én is 15 hetes vagyok, de már nem merek ráülni, mert feszít. De a lányomnál a 30 hétig bicikliztem, semmi bajom nem volt. De most nem merek, ez a baba lejjebb ágyazódott be.
2015. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, a hollandoknak sincs semmi bajuk :D
2015. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!