Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok és...

16 hetes kismama vagyok és holnap lesz 2 hete, hogy kisebb-nagyobb megszakítással de barna folyásom van! Voltam dokinál az első nap amikor észleltem akkor a babának semmi baja nem volt. De akkor miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 16:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen mindenkinek a segítő válaszokat.... megpróbálom "figyelmen kivül hagyni"
2015. márc. 4. 17:15
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg ne hagyd figyelmen kívül, hanem tényleg menj orvoshoz holnap. Lehet, hogy mész egy fölösleges kört, de inkább ez, minthogy valami baj legyen. 16 hetesen nagyon nem kéne vérezni, főleg nem két hétig. Lehet csak egy kis hülyeség, méhszájseb vagy ilyesmi, de az is lehet, hogy gond van, nem baj az, ha ránéznek a babára normálisan.
2015. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én elmennék egy másik orvoshoz gyorsan :( azért ez nem jó. oké, van, aki végig barnázza, vérezgeti, de azért valami magyarázatnak kell lennie...
2015. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Lehet mehszajseb, elol fekvo mehlepeny (mit mondott hol van), problema a mehlepeny tapadasaval-de ezeket szerintem a vizsgalat kideritette volna.

Nekem volt parszor barnas elszinezodesem, mindketszer kis mennyisegben. Az egyik pici alvadt verzes lehetett, szinten nem talaltak hematomat, se mas okot, hazakuldtek. Maskor meg huvelyi fertozes, illetve bakterialis fertozes okozta elszinezodott huvelyi folyas volt.

Menj el szepen masik orvoshoz, en is ezt tennem. De addig is nyugi!!!

2015. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
a legutóbbi vizsgálat alapján (02.19-én a méhlepény elhelyezkedése a fundusban volt/van. korábban volt ilyen barnázásom a terhességem 6, és 10-ik hetében..
2015. márc. 4. 19:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Voltál másik dokinál? Az mit mondott?
2015. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
pihenés pihenés pihenés az okát nem tudni a baba jól van ez a lényeg majd 03.17-én kell mennem vissza a dokihoz de nem hiszem el hogy erre nincs egy épkézláb magyarázat végül is ameddig nem görcsölök addig jó..igaz?
2015. márc. 5. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!