Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem hiányzik a szüléskor...

Nem hiányzik a szüléskor odaadott pénz a baba hazavitele után?

Figyelt kérdés
nem gondoltátok egyszer sem?
2015. márc. 5. 17:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%

"Soha nem is értettem hogy mégis mi lenne ha valaki nem ad?" - akkor ne várja el senki, hogy munkaidején kívül bemenjen bármikor is a fogadott orvos.


Nem, nem fog hiányozni, arra szánjuk.

2015. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
26%
A fogadott orvos akinek vizsgálatonként tízezret fizet már amúgy is a birka. Micsoda áldozat. Öngerjesztő folyamat, mert amíg valaki retteg amiatt hogy mi van ha nem ad pénzt, addig azt el is várják.
2015. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
33%
Fogadott dokinak nem a semmiért fizet az ember a vizsgálatokért. Amíg a kórházban kb. 5 perc alatt kidobnak, kérdezni sem lehet, addig a magándokinál 1 órát is bent lehet az ember...
2015. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiányzott, hisz filléres gondokkal nem vállaltunk volna gyereket. Azt a pénzt arra szántuk, nem a gyerekünkön spórolunk. Az a kb fél millió amit erre elköltöttünk nem vág a földhöz.
2015. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
46%
11-es,már nem azért,de a fogadott orvosnak az a dolga,hogy bemenjen munkaidőn kívül is ha kell,mivel felfogadtad.Ráadásul fizetsz neki minden egyes vizsgálatért,nem is keveset,tőlünk 12 ezret kértek volna 1-1 vizsgálatért. De gondolom itt nem az volt a kérdés lényege,hogy a fogadott dokinak adod,hanem ha pl. nincs dokid akkor annak aki bent van. Mert annak is kutya kötelessége ellátni téged,akár akar,akár nem. Én is inkább bábát fogok fogadni,mert sokkal normálisabb, és szívesebben adom neki a pénzt mint annak aki alapból ott lenne. Én azért nem fogadtam dokit se eddig,mert akit szerettem volna,sajnos már nem szüleszt és a magán praxist is megszüntette. A többi nem volt annyira szimpatikus,hogy rábízzam magam.
2015. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
7%
nem
2015. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
28%

Nem! Hiszen azt arra szántuk. Arra tettük félre:)

Mindene megvan a kicsinek,és már jóval a születése előtt megvolt mindene:) Fura ez a kérdés nem?! :)Vagy lehet velem van a gond:) De értelmetlen picit..

2015. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
35%
mi is apránként tettük félre több hónap alatt
2015. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Annyira nem hiányzott, mivel tudtuk, erre raktuk félre.

Bár kicsit sajnáltam odaadni azt a bizonyos összeget, de ennek csak az az oka, hogy 40perces villámszülésem volt a doki ügyeleti idejében, így sokalltam az összeget amit "kért". Ettől függetlenül megkapta, és mivel ténylegesen erre szántuk, így később nem hiányzott.

2015. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

engem nem vállalt el az orvos akit akartam

később annyit tudtam kihúzni belőle, ha pont úgy szülök, hogy ő ügyeletes akkor vállal

pont úgy szültem mégsem jött oda, mert sok a dolga


utólag hálás vagyok neki, hogy így megmaradt az a pénz is, a baba így is egszületett, ép és egészséges

2015. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!