Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, anyukák! Hol vásárol...

Kismamik, anyukák! Hol vásároltok a babának? Új ruhácskába öltöztetitek az első hetekben? Babakocsit hol veszitek? Vagy kaptok?

Figyelt kérdés

Én szeretném újba, legalább 1-2 hónapos koráig. Nemtudom miért, ez most a legújabb heppem. Én is szívesebben veszek fel új ruhát... Nem vagyok gazdag és prűd sem.

A kis rugdalózókat hol veszitek? Olyat pl. sehol nem láttam, ami ujjatlan, pedig nekem nagyon olyan kéne.

A babakocsink azonban biztos nem lesz új, de nem tudom hol keressem. Teszvesz-vatera nem jó, mert jobb lenne látni előtte milyen, hogy mozgatható, stb.


2010. febr. 14. 18:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%

Mi voltunk a brendonban is nézelődni,mert tényleg csodaszép dolgok vannak ott csodaszép árakon!

Majd a neten böngésztem boltok,kelékek,akciók után.Találtam is 1-2 boltot ahonnan mindent beszereztünk.Nem tudom merre laksz,ezért lehet nem sokat segítek,de leírom mit honnan vettünk.

www.babaholmiolcson.hu : kombi kiságy(kókusz matrac,ágynemű),babakocsi hordozóval,cumisüveg és szinte minden apróság.Itt kaptunk egy vastag puha kistakarót ajándékba!

www.babyoutlet.hu : minden ruhát itt vettünk.Brendon-os tipegők,bodyk,forgó zenélő,stb.Itt kapsz ujjatlan felül és lábközt patentos rugikat.Ezeket én is imádtam.Ugyan azokat a brendonos rucikat tudod megvenni sokkal olcsóbban mint a brendonban.Azt mondják,mert valamiért értékcsökkentek(kifutó modell-ami baromság mert ugyan azokat láttam a B.-ban is-vagy van valam i hibája-ezt sem tapasztaltam)

Az én kisfiam 4hónapos de mindig az outletbe megyünk és a tescoban is vannak disney-s dolgok nagyon jó áron.remélem segítettem:)

2010. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%

C&A-s bodyk gáz minőségek,2x mosom és totál kinyulik,a tescos sokal jobb(sztem.)

Vetem már turiban s cuccokat(Next,Gap)amiröl nem mondani meg hogy volt gyereken,és a cimkén se látszik h mosták volna(nem mindegy melyik turiba megy az ember!!!!:)))


Szoval ha ugy gondolod legyen uj minden,de n vedd meg az elsö "cukirucit",lehet máshol ugyanezt féláron megkapod.

2010. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%

simán újba öltöztettem míg pici is volt, dehogy adok rá használtat! A brendonba egyszer elmentük, hát én jót röhögtem az áraikon, szerintem nagyon nem érdemes ott vásárolni! Amit ők 12.000-ért adnak szopipárnát, 3500ért megvettem a teszveszen újonnan, egy csajszi varrja őket.

Anyósom a nagy turimániás, vett is csomó cuccot a kislányomnak, de nem fogom ráadni akkor sem ha Gucci, vagy Ralph Lauren...

2010. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
43%

a kisfiam két és fél éve csak új ruhácskákba öltöztettem, csak elvétve volt rajta használt

a nagyobb családon belül ő az első fiú unoka, tehát nem volt kitől örökölni


két héten születik meg a kislányunk az ő ruhatára kimondottan használt ruhákból tevődik össze, mert negyedik lány unoka, és mindenki idecipelte az elrakott ruhácskákat, kb: 10 zsák ruhát kaptunk, 50-92 méretben, tehát kétéves koráig nem kell ruhát venni neki (elméletileg)


azért a kórházból hazajövő ruhája új lesz, de a bátyja overallja lesz fölötte


sztem nincs gond a használt ruhával sem, hiszen nem teszik tönkre,

ha kimosod-vasalod nem szed össze semmit

2010. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
43%

Én is szívesen vásárolnék csak újat, és vettem is sokat. Amerre csak járok megveszem ami a legjobban tetszik, de én is kaptam néhány zsák holmit az öcsémktől, mind nagyon szép állapotban, és persze, hogy viselni fogja a babánk. Engem is bánt, hogy nem tudunk új babakocsit venni, mert max 100.000 tudunk rászánni, és Jane matrix-ost szeretnénk.

A kiságy az lesz ami az enyém volt, ennek még örülök is.

2010. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%
A babkocsim új és a ruhák 80% nem új. Nekem az a véleményem, hogy a pár hónapos babámnak nem lesz semmi baja ha a barátnőm gyerekének a ruháiba öltöztetem. Nekem az nem levetett rongy. Van amiben 1x volt öltöztetve. Én is hordok turkálós ruhát és sokszor jobban nézek ki mint aki egy márkás butikból öltözködik. A használt ruhát nem a spórolás miatt veszem , hanem mert egyedi és jó cuccok vannak ott. Ja és a prüdériának semmi köze az új vagy használt cuccokhoz. Nem is értem azt miért írtad.
2010. febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sincs gondom a használt ruhákkal, nem gondolom, hogy csak az új a jó. Mindenki maga dönti el, hogy mibe öltözteti a gyerekét. Én nem spórolásból adok rá használtat hanem mert a testvérem gyerekének a ruhái és nagyon szépek. A babakocsim új és a bútor is a szobában.
2010. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
43%
na melyik cigány pontozgat lefelé? Járjál akkor más levetett büdös ruhájában b.nkó.
2010. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Engem is érdekelne, hogy ki pontozgat lefele mindenkit és MIÉRT? Ennyire nem tudjuk elfogadni más ember hozzáállását? Ez bocs, de annak a szegénységi bizonyítványa, aki lefele pontozgat.


Amikor még csak terveztük a babát, akkor mondtam férjemnek, hogy nem fog semmibe kerülni, 8 helyről kapounk kisruhákat, egy újszülött nem tudja elhasználni, stb. meg max. egyszer volt a kisbabán sok holmi...

Aztán jött ez a hülyeségem, hogy az első garnitúra ruhácska legyen új. Ennyi.

2010. febr. 15. 12:53
 20/31 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk a Kenguru rugdalózói jöttek be nagyon, ott sok az ujjatlan, és nem csak plüssből készítenek, ami nyáron nem jó semmire. A Brendonosok mindig idétlenül lógtak szegény gyereken.

Body-t is vettünk a Kenguruban, de a Tescóst is nagyon szeretjük.

2010. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!