Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok, akiknek az terhességük...

Azok, akiknek az terhességük első pár hónapjában is megjött, visszagondolva volt valami különbség a vérzésben?

Figyelt kérdés

Mielőtt azt mondanátok, hogy ez lehetetlen, nem az, mert több ember is volt a környezetemben, akiknek az első 2-3 hónapban mèg volt idő szerinti vèrzèse, sőt, volt egy nő, akinek vègig volt.

Szóval vannak itt, akik hasonlókèppen jártak? Ha igen, visszagondolva más volt a vèrzèsük, mint máskor? Kevesebb vagy kevèsbè görcsös.. Minden èrdekel :)

Köszönöm


2015. márc. 13. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Mikor barnáztam a doki első kérdése az volt, hogy nem-e lenne esedékes a menzesz. Elvileg nem lenne szabad élénkpirosnak lennie, kb 2 napig kéne tartani és enyhén. Ez azért lehet mert beagyazodik az embio de lehet felesleg ami levállhat de mivel nem friss vér, nem élénkpiros. Szervezet amúgy emlékszik a menzeszre és tudja mikor kéne megjönnie. És szórakozik velünk.
2015. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, sőt pontos volt mennyisèg sem vàltozott , szín sem semmi. A közèrzetem volt màs hihetetlenül ideges, ingerlèkeny voltam, ès èn aki csirkemellen kìvül semmit meg nem ennèk, bàrànyt kèrtem az ètteremben.

Nagy volt a meglepetès mikor 11hetesen ott simogatta az arcàt a uh monitoron, pedig hormonkezelèsèrt mentem mert fèl èvvel előtte 2èv próbàlkozàs utàn közöltèk hogynem lehet gyerekem, termèszetesen....

2015. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:D 1-es vagyok, itt látszik mennyit jenetenek a nagy könyvben leírtak. :D gondolom volt meglepetés főleg hogy azt mondták természetes úton nem is lehet.
2015. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. és a 9. héten volt barnázásom, vérzésem, senki nem mondta ki, de biztos vagyok benne hogy menstruáció volt. Mennyige kevesebb volt a szokásosnál. Maga vérzés fél napig se tartott, utána már csak barnáztam, de azt jó pár napig. Első alkalommal 2 hétig, de nem kaptam gyógyszeres kezelést, második alkalommal kaptam már gyógyszert és 4 napig tartott. És voltak elötte menstruáció szerű görcseim!
2015. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Azért tettem fel a kérdést, mert felmerül bennem, hogy mi van, ha most ez van velem is. Az utolsó 2 menstruációm kevesebb volt, mint szokott, viszont még ezen felül 3-4 napig volt barnázás, de görcsök sehol. Ez előtt sokszor fájdalomcsillapítón éltem amikor megvolt, most viszont alig érzek valami előjel görcsöt is. Lehet nem ártana végre megcsinálni egy tesztet..

2015. márc. 13. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj akkor. Egyszer én is jártam igy, tesztet is vettem. Terhességi tüneteim voltak pedig Megjött előtte de éppen hogy volt valami.. A teszt mondjuk nekem negativ lett, Kovi menzesszel elmúlt minden, inkább hormonzavar lehetett nálam.
2015. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok,volt àm àmulat...az orvos is alig hitt a szemènek en mèg rosszul is lettem,a fèrjem viselte a legjobban :-) igaz vègig izgultam az egèszet, nem volt sima terhessèg minden hètre jutott valami, de hatalmas èlni akaràs volt a kishapsiban! Igaz koraszülött lett de itt van velünk egèszsèges, ès mindenkit bíztatni pròbàlok, hogy van remeny, ès talàn tènyleg lètezik az a ràgörcsölès...
2015. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!