Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mit és hányszor...

Kismamák, mit és hányszor tornáztok?

Figyelt kérdés
Szeretnék napi szinten mozogni, mert első babámmal abba a hibába estem, hogy eltunyultam, most nem szeretnék. Ismertek olyan videókat, amikkel jókat lehet mozogni itthon?
2015. márc. 17. 13:50
 1/3 sandrachnologic ***** válasza:
En sehanyszor. A 3,5 eves fiammal napi 2 orat a kertben játszunk vagy sétálunk, nekem ennel többre sem erőm sem szükségem nincs. 😊 sot! Ugy elfáradok, hogy csak na, pedig ezzel nem volt gond. 34 hetes vagyok
2015. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
óóó, nekem is épp ideje lenne már elkezdenem :) A védőnő nekem a nagy sétákat javasolta, de ahhoz nincs mindig kedvem egyedül. Az orvos mondta, hogy lehet kismama jógára járni, de mivel eddig nem jógáztam, nem tudom, hogy most kezdjem-e el. A kismama torna DVD szerintem erre a célra tökéletesen megfelel, neten találsz róla elég infót, videókat is. Nekem Péntek Enikő és Kállai Ildikó gyakorlatai szimpatikusak.
2015. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én tornázni nem szoktam, de gyalog járok vásárolni. 2-3 naponta, kb 5 km oda-vissza az út. 38. héten vagyok, és nem híztam semmit.
2015. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!