Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos.31hetes kismama vagyok....

Fontos.31hetes kismama vagyok. Véres vizes folyás vagy magzat víz?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 napja görcsöl a hasam alja de nem állandóan néha bele áll nincs egy perc és elmúlik van mikor sűrün van mikor csak óránként és folyik ez a véres víz főleg mozgásra ma voltam uh n ott rendben volt a magzat vizem pedig ez a folyás is már vagy két napja van. a dokinak nem mertem mondani a görcsöket ha valami komol y lenne ma uh n èszre vette volna ugye? válaszokat köszönöm.
2015. márc. 27. 14:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
NEM MERTED???? Felelőtlen pcsa
2015. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
80%

Elárulod, hogy miért nem merted mondani a dokinak a görcsölést? Mi értelme van, hogy eltitkolod?

Az uh csak egy dolog! A görcsölésről és a vérzésről is tudnia kell! A véres víz...tudod nem normális!

Én azonnal szólnék az orvosomnak, azonnal mennék a kórházba. Itt a babádról van szó, ne hagyd már annyiban!

2015. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
nem merted mondani? Dr. Mengeléhez jársz @szod???
2015. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Menj be azonnal a kórházba!!! Ez nem normális dolog!

Mi értelme van ezt eltitkolni??? A 31 hetes koraszülött babádat majd nem tudod eltitkolni senki elől! Tudod mi vár Rátok, ha tényleg a szülés indult be, és a Te felelőtlenséged miatt már nem tudják leállítani? Gondolom még nem láttál koraszülött babát, mert ha igen ,akkor ezzel nem játszadoznál!

2015. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%

Jesszusom te nem vagy normális mi az hogy nem merted mondani!??

A babád èlete a tét első baba hány èves vagy hogy nem tudsz gondolkodni ?

5 napja hát csodálkozom hogy nem vetèltèl mèg el!! Szorítok remèlem semmi baj nem lett!! Egy 3 gyerekes anyuka

2015. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

Na akkor, futás vissza a dokihoz, vagy menj be kórházba, és ne hallgass el semmit! Mindent mondj el, amit itt is. Most épp a kisbabád életével játszadozol.

Ha majd fájásai lesznek, akkor nem szólsz senkinek, hanem megvárod, amíg az orvos azt mondja, hogy "úgy látom, asszonyom, magának fájásai vannak"? Ha nem mondja, csak te érzed, akkor inkább hazamész és kiírsz egy kérdést?

Szóval futás az orvoshoz! Most!

2015. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Tudjuk szigorúak vagyunk de basszus ilyet nem lehet csinálni ès kórház helyett ide irogatsz!!!
2015. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy nem mered megmondani a görcsölèst, bizony nem volt túl bölcs döntès!

Mègis mit akarsz? Koraszülèst?

Azt nyilvàn tudod hogy ez nem normàlis! A 38-39. hèten igen, ott az lenne.


Mègis mitől fèltèl? Görcsoldòt kapnàl gyógyszerben, esetleg infúzióban. Ezzel nem szabad szórakozni! Egy kis èlettel jàtszol!

2015. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Tudjuk szigorúak vagyunk de basszus ilyet nem lehet csinálni ès kórház helyett ide irogatsz!!!
2015. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%

8-as vagyok!

Amúgy a görcsölèst mègis hogy vennè èszre egy egyszerű uh vizsgàlattal???

A mèhösszehúzódàsokat Nst-n szoktàk nèzni. Szerinted jós a doki? Vagy varàzsló?

Ha nem tudja a problèmàt segíteni sem tud.

2015. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!