Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos.31hetes kismama vagyok....

Fontos.31hetes kismama vagyok. Véres vizes folyás vagy magzat víz?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 napja görcsöl a hasam alja de nem állandóan néha bele áll nincs egy perc és elmúlik van mikor sűrün van mikor csak óránként és folyik ez a véres víz főleg mozgásra ma voltam uh n ott rendben volt a magzat vizem pedig ez a folyás is már vagy két napja van. a dokinak nem mertem mondani a görcsöket ha valami komol y lenne ma uh n èszre vette volna ugye? válaszokat köszönöm.
2015. márc. 27. 14:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%
jó,ez most már mindegy. csak idegesebb lesz. kapd fel a papírjaidat,tárcáidat, és indulj el az orvoshoz/kórházba. ha bármi más kéne,majd a férjed beviszi. ott pedig mindent mondj el. ilyet nem szabad elhallgatni. főleg a vért,az nem jó főleg nem ilyenkor. még esetleg első hetekben előfordul 1-1 kevés mikor meg kéne jönnie,de ilyenkor már nem jó. a magzatvíz pedig színtelen szagtalan normális esetben,szóval a vér akkor se jó. indulj el a kórházba,még most. írj majd,hogy hogy vagytok.
2015. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az Isten állatkertje! Azért kívánom a legjobbakat, de azonnal menj orvoshoz!
2015. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
No comment... Az előttem szólók már elmondtak mindent amit gondolok erről. Ennél felelőtlenebb már nem is lehetnél. Írd meg hogy mi lett veletek.
2015. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elmenni orvoshoz mert nem mert. Majd ha meghal bent a gyerek egy idő után már kénytelen lesz...miért vállalhat minden fogyatékos gyereket????
2015. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyet nem láttam!!! 5NAPJA! Még időre szülésnél sem folydogálhat 5 napig a magzatvíz,sem a vér!! Agyrém. Szegény gyereket sajnálom.
2015. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Öööö tudom, h baromi nagy OFF lesz, de miért 0% mindenki???

Ez egy kamu kérdés vagy mi?

Véres víz, főleg mozgásra, az egyáltalán nem normális dolog!

Én nem írom le, amit már vagy 20-an leírtak, csak annyit, h ha még a net előtt vagy, akkor tünés be a kórházba azonnal! De remélem tudod mit gondolok rólad!

2015. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet valaki ilyen felelőtlen.
2015. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Nem merted mondani a dokinak a görcsöket?? :O :O... hát mégis miért jársz az orvoshoz??! Ilyet én még nem is hallottam, ne haragudj. Kívánom, hogy minden rendben legyen veletek, de már az is durva, hogy 5 napja tart ez az állapot, és nem mentél azonnal az orvoshoz, de az már számomra érthetetlen kategória, hogy ott voltál, és nem említetted, mert nem merted (???).

A magzatvízfolyást, vagyis ha meg van repedve a burok, azt nem látja a doki az ultrahangon, arra külön vizsgálat van. Viszont minden perccel nő a fertőzésveszély a babád számára, gondolj bele, hogy 5 azaz öt nap alatt.... :(

2015. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

hogy vagytok,elmentél orvoshoz?

11-es

2015. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyetlen dolgot fűznék hozzá a dologhoz:

Anyuka vagy nőj fel és ne játszd a megszeppent tizenévest. Felelősséggel tartozol a gyermeked iránt azaz olyan kifogás nincs hogy juj nem mertem szólni az orvosnak!

2015. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!