Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos.31hetes kismama vagyok....

Fontos.31hetes kismama vagyok. Véres vizes folyás vagy magzat víz?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 napja görcsöl a hasam alja de nem állandóan néha bele áll nincs egy perc és elmúlik van mikor sűrün van mikor csak óránként és folyik ez a véres víz főleg mozgásra ma voltam uh n ott rendben volt a magzat vizem pedig ez a folyás is már vagy két napja van. a dokinak nem mertem mondani a görcsöket ha valami komol y lenne ma uh n èszre vette volna ugye? válaszokat köszönöm.
2015. márc. 27. 14:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Mindent leírtak előttem már... egyet nem. Láttam 31+5 hetes kisbabát. Az öcsémet. 1 kg 44 dkg, 40 centi. 1,5 hónapig volt a koraszülött osztályon,anya járt be hozzá minden nap. Mi csak üveg falon át láthattuk...úgy nézett ki mint egy kis etióp gyerek. Ha babát vársz onnantól kezdve mindegy,hogy hány éves vagy,fel kell,hogy nőj a feladathoz,hiszen tényleg nem csak magadért tartozol most már felelősséggel,hanem a kisbabádért,a családodért is. Ahogy sok doki is mondja meg a védőnő is,inkább menj be egy héten 10-szer vak lárma miatt,mint hogy egyszer ne menj be,amikor tényleg baj van. Még ha bunkó is némelyik dolgozó (meg lehet érteni néha őket is),akkor is muszáj bemenni,főleg ha már ilyen régóta tart ez a dolog. Nem akarlak még én is leszúrni,de tényleg nagyon felelőtlen dolgot csináltál,remélem bementél azóta a kórházba. Őszintén remélem,hogy nem lesz semmi baj.
2015. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Mi van veletek Kérdező?
2015. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. Vagy bement a kórházba és akkor tuti bent tartották vagy már inkább nem is ír. De remélem az előbbi történt a kicsi érdekében...
2015. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Úristen!Innen akarják egyesek a választ,nemhogy orvoshoz mennének!!!!!!
2015. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
legalább egy jól vagyunkat írj kérdező. minden rendben a babával?
2015. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Már azóta több kérdést is feltett amúgy. Megcsászározták...
2015. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Honnan ismerted fel, hogy ő írta ki a kérdéseket, biztos? És hogy van a baba?
2015. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
24- es vagyok.Úristen!!!!!Műtét után ez a legnagyobb gondja hogy ide írogat különböző agyament kérdéseket hogy azt se tudja ki az apa?Szentég!
2015. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Édes istenek micsoda felelőtlen állatok vannak és ilyennek lesz gyereke!!!

Hát ezen teljesen kiakadtam!!

nekem 3 gyerekem van de most az utolsó babámnál csak egy icipici barnás folyásom volt de már bent voltam a következő órában a kórházban ,Uh- csináltak ,megvizsgáltak minden ok pihenés sok folyadék ,magnézium ennyit mondtak majd mentem haza!!

De a lényeg itt hogy egyből menni nem ide irogatni !!!

2015. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!