Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos.31hetes kismama vagyok....

Fontos.31hetes kismama vagyok. Véres vizes folyás vagy magzat víz?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 napja görcsöl a hasam alja de nem állandóan néha bele áll nincs egy perc és elmúlik van mikor sűrün van mikor csak óránként és folyik ez a véres víz főleg mozgásra ma voltam uh n ott rendben volt a magzat vizem pedig ez a folyás is már vagy két napja van. a dokinak nem mertem mondani a görcsöket ha valami komol y lenne ma uh n èszre vette volna ugye? válaszokat köszönöm.
2015. márc. 27. 14:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Hát igen. Vannak sajnos ilyen emberek. Nem ítélek el senkit sem,nem tudhatjuk mi áll a háttérben stb., de van olyan amitől már elsírnám magam. Nekem is volt,olyan,hogy egy gombostűfejnyi halvány rózsaszínű folt volt a wc papíron,hívtam egyből anyát,neki is 3-an vagyunk gyerekek,mondta,hogy szerinte semmi baj,de azért biztos ami biztos menjünk be. Hálistennek semmi nem volt. Jó,első babám,minden ilyentől megijedek,minden új,de akkor is...
2015. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
24/29-es vagyok.Én 4- et szültem,de ugyanúgy be voltam tojva a 4.-nél is nyugi.De szülés után legyen az császár vagy spontán(szültem így is úgy is) nem az volt az első gondom hogy szaladjak a netre.De még a 2. sem...De nem vagyunk egyformák hála Istennek!
2015. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Nem minden ember egyforma. Egyébként neked mikor fordultak be a kicsik? Nekem még mindig farfekvéses,holnap kezdem a 33. hetet. Ezelőtt 1 hónappal koponyavégű volt,aztán gondolt egyet és megfordult. Nem szeretnék császárt,legalábbis az első babámat szeretném spontán megszülni. Most már emiatt is veszélyeztetett terhes vagyok sajnos. :S Mondta a doki,hogy nem sok esélyt lát rá,hogy megfordul,de bármi megeshet,mert fordulnak be babák a 38. héten is.
2015. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,bizony az utolsó héten is befordulhatnak.

Az első nekem sose volt fejvégű,végül lábtartás miatt császároztak,megjegyzem tolófájásig vajúdtattak nem tudom miért.Utána már jól feküdt a többi baba,csak a 3.-nál derült ki a kitolási szakban hogy nincs a feje beilleszkedve.Nem volt mit tenni,csak sp. Születhetett meg,de nem akarlak megijeszteni.

2015. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nyugi,annyi rémtörténetet hallottam már,hogy nem ijedek meg most már akkor sem,hogy ha azt mondja valaki,hogy tüzet lőtt hüvelye. :D Köszönöm a választ,remélem befordul a kis szerelmem,mert nagyon szeretném spontán megszülni.
2015. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!