Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismama a párom....

Lombikos kismama a párom. Most 7 hetes.3 napja barnázik, ma már teljesen olyan volt a betét. Mindhárom nap elmentünk orvoshoz, mindent rendben találtak. Volt valakinél hasonló?

Figyelt kérdés

Lombikosok vagyunk. Néztek labort,vizeletet, hcg progesteront és minden teljesen jó, sőt! Nem tudják mitől van ez a barna folyás.


Szedi a pótlást 3x2

Magne B6 3x2

Femibion 800-at

C Vitamont 1000 4-et

D3 vitamint



2015. ápr. 2. 16:03
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi volt. Én is használtam az utrogestant(3x1),és az első 12 hetet végig barnáztam, sőt a 9.héten véreztem, annyira, hogy mikor elkapott,átázott a tisztaságim, akkor egy éjszakát benn tartottak megfigyelésen, a vérzés elmúlt, nem látták honnan jön, és akkor mondták, hogy valószínűleg a kúp miatt van (nekem kúp formájában kellett használni az utrogestant), mert kimarta a nyálkahártyát.a 12.héten kellett leállni vele, és ahogy abbahagytam, elmúlt a barnázás is hála Istennek. Azóta 25 hetes vagyok, remélem már nem lesz semmi baj a kicsikémmel. Tiszta szívből kívánom, hogy rendben legyen veletek minden, és egészséges babátok szülessen. Majd jelentkezz kérlek, hogy mi volt az orvosnál. Minden jót!
2015. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Köszönjük. Egyenlőre nincs barnázás,világos sárgás fehéres. Holnap megyünk, elég feszült is vagyok miatta.

Nekünk hüvelygolyót kell alkalmazni. Remélem én is,hogy minden rendben lesz.


Nálad az ultrahangon milyen volt 7 hetesen a baba? Alaktalan vagy kivehető?

2015. ápr. 7. 15:13
 23/41 anonim ***** válasza:
7 hetesen még kis babszem formája volt. Ne aggódj, nagyon szurkolok nektek. Kérlek majd írj az ultrahang után. Nekem is azt a golyós utrogestant kellett használnom,az okozta a vérzést, és párod kétszer akkora mennyiséget használ, mint én, úgyhogy szerintem simán okozhatja az a barnázást. Mondom, én amint abbahagytam, abban a pillanatban abbamaradt az is.
2015. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönjük a drukkokat.


A baba jól van :) Szépen ver a kis szivecskéje,és fejlődik elég rendesen, már 1,7cm :) Megjelent a magzatburok és a köldökzsinór is látszik már, úgyhogy azt mondta a doki minden a legnagyobb rendben van :) Most 8 hetes, most már csak 12 héten megyünk ultrahangra :)


Boldogok vagyunk :) Bízom benne mindenkinek sikerül majd :)


Bárkinek bármilyen kérdése van, írjon nyugodtan, otthonosan mozgunk már a témában!


S természetesen, ha Budapesti Kaáli akkor kizárólag Dr.Szmatona Gábor!


Lombik kezeléseknél csak arra kell figyelni, hogy a nőknél NE legyen semmilyen gyulladás,fertőzés, teljesen egészséges legyen, se gomba se semmi, akkor 90% hogy sikerül :)


Nekünk egy embriót tettek vissza, és sikerült elsőre :)

Harcol és kűzd a kis manónk, úgy döntött velünk marad :)


Úgyhogy csak pozitívan mindenkinek!!! :)

2015. ápr. 8. 13:28
 25/41 anonim ***** válasza:

Teljes szívemből gratulálok!mostmár picit próbálj megnyugodni, ez a baba maradni akar.igaz, beszélek én,aki végigrettegi az egész terhességét, nehogy baja legyen a picinek. Kíméld a párod amennyire csak tudod, most az a legfontosabb, hogy sokat pihenjen.és azon selepődj mmeg, ha olykor kicsit érzékenyebb,hisztisebb lesz.:)

Majd azért néha jelentkezzetek be,hogy hogy vannak. Minden jót. Jó egészséget!

2015. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Mindenképpen, május 11-én írok a 12 heti ultrahangnál :)


Miért aggódsz? Mennyi idős is vagy pontosan? :) Budapesti? A feleségemmel összejöhetnétek, szerintem biztosan mindkettőtöknek jót tenne egy kismamaklub :D

2015. ápr. 9. 18:05
 27/41 anonim ***** válasza:
Sajnos elég messze lakom,Győrben.:)pedig jó lenne. Hát nekem van sajnos előzménye. Két vetélésen vagyok túl. Egyik 15,másik 8hetesen volt, és erre a kicsi kincsre pedig 2évet vártunk,és igaz,hogy már a 25.hétben járunk,egyszerűen a sok rossz emlék, meg csalódás miatt nem tudom elhinni, hogy most rendben lesz minden. De lehet, hogy tudat alatt nem akarom elhinni, mert félek, hogy ha beleélem magam, és esetleg baj lesz, akkor még borzasztóbb lesz.de bízom benne, hogy ez a picurka már meg akar hozzánk születni, mert csak éreznie kell,hogy már most mennyire szeretjük, és várunk rá.ezt tartom igazságtalan dolognak, hogy aki annyira vágyik babára,annak annyit kell szenvednie, hogy végre a karjába zárhassa,másoknak meg már csak a gondolatra összejön. Aztán meg nem is vigyáznak rá.
2015. ápr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Hát igen ismerős de már nem lesz baj ne aggódj! Megkérdezhezem mi volt a baj nálatok a 8 és a 15 héten? Miért mentek el a kis manók?
2015. ápr. 10. 14:24
 29/41 anonim ***** válasza:
A 15 hetesnél lett egy heamatóma a 8.héten, ami nem ürült ki,csak nőtt, és elöntött a vér a 15.héten, és nem engedték tovább a terhességet, a 8hetesnél meg üres maradt a petezsák.
2015. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Sajnálom. De hidd el minden rendben lesz most! :)
2015. ápr. 10. 16:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!