Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismama a párom....

Lombikos kismama a párom. Most 7 hetes.3 napja barnázik, ma már teljesen olyan volt a betét. Mindhárom nap elmentünk orvoshoz, mindent rendben találtak. Volt valakinél hasonló?

Figyelt kérdés

Lombikosok vagyunk. Néztek labort,vizeletet, hcg progesteront és minden teljesen jó, sőt! Nem tudják mitől van ez a barna folyás.


Szedi a pótlást 3x2

Magne B6 3x2

Femibion 800-at

C Vitamont 1000 4-et

D3 vitamint



2015. ápr. 2. 16:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Hát nagyon bízom benne, mert már nagyon várjuk.
2015. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?:)
2015. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok )


13 hetet tapossuk, kislányunk lesz :) Jól vagyunk :)

Nálatok mi a helyzet?


A méhszájon fekszik a lepény, de azt mondták ez majd felemelkedik. Remélem így lesz

2015. máj. 14. 11:08
 34/41 A kérdező kommentje:
Már mindjárt 24 hetesek vagyunk, minden rendben :)
2015. júl. 27. 09:58
 35/41 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok az, aki olyan sokat írogatott!:) szívből gratulálok, nemsokára a karotokban tarthatjátok.

Képzeld, nekünk időközben megszületett a kicsi fiunk. Július 1.-én, a terhesség 37.hetében döntött úgy az úr,hogy neki itt az ideje. :) szerencsére minden rendben van vele, 2950 gramm, és 47 centi volt születéskor. Azt mondták, hogy ha végig benn marad,akkor kb.4kiló lett volna. Két hete voltam méretni a védőnőnél, akkor volt 4kiló,ma megint megyünk, kíváncsi leszek hány kiló lesz.

2015. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Juhu gratulálunk :D

Szép formás baba lehet :)

Mi már 25 hetesek nagyon aktív jövőheten megyünk ultrahangra :)

Most épp a babakocsiert :)

2015. aug. 6. 20:18
 37/41 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen. :) igen, nagyon formás baba.Tegnap már 4650 grammot mértek, azt mondta a gyerekorvos, hogy sok ez a hízás, aztán látta, hogy kétségbe estem, aztán megnyugtatott,hogy mivel anyatejes, nem tudom túltáplálni.

Akkor már több mint felén túl vagytok. Olyan hamar elrepül az idő.

Mer kinéztétek már a babakocsit? Mi is 20 hetesen vettük meg. Touragoo babakocsi, van mózeskosár rész is,meg van hozzá sportrész is. Nekünk eddig nagyon bevállt, annyira imádom.

És a nemét tudjátok már?

Amúgy azóta probléma mentes a terhesség?

2015. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Gratula kis hurkas lesz :)


Mindig van valami,a 20 héttől öregszik meszesedik a méhlepény. Szerdán megyünk kontrollra. Plusz vízesedes de egyébként aktív baba :)

Kombi gyermekágyat vettünk ma pedig megvettuk a babakocsit is. Mózeskosar hordozó sportresz minden van. Mellszivo bebior legzesfigyelo ami kell még :)


Bizony szalad nagyon :) Már várjuk a kis csodát :)

2015. aug. 6. 23:14
 39/41 anonim ***** válasza:

:) Elhiszem, hogy várjátok.

Hát a jóból nekem is kijutott. Ugye az elején vérzés, majd utána keményedések folyamatosan magnézium ellenére (pedig jó nagy dózisban szedette velem a doki),majd a 31.héten kinyílt a méhszájam, bennt kellett lennem a kórházba visszatartáson 4napot, aztán 35 hetesen ismét visszatartásra bekerültem 5perces fájásokkal,akkor 3napig szinte 24 órában folyatták a legerősebb magnézium infúziót, aztán 3.nap elmúltak a fájások, hazajöhettem,de a 36.héten abba kellett hagynom a magnézium szedését, és rá egy hétre meg is indult a szülés. Úgyhogy én magnéziumon éltem a 36.hétig, minket az tartott egyben. Viszont a hátulütője az lett,hogy ugye vajúdáskor a kétperces fájások sem tágították tovább a méhszájam. Igaz nagy jelentősége nem volt neki,mert farfekvés miatt tuti volt a császár, csak előtte kellett vajúdnom, hogy fel tudjon készülni a pici, ne csak ki legyen kapva.Úgyhogy mi is megküzdöttünk ezért a csepp életért,de minden szenvedés megérte.100x is végig csinálnám értük ha kell.

És párod hogy viseli ezt a hülye időt?

2015. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nem tudom, ki olvassa még, 38+2 naposak vagyunk, 3,5 kg nagyon várjuk már a kisasszonyt :)
2015. nov. 7. 14:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!