Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismama a párom....

Lombikos kismama a párom. Most 7 hetes.3 napja barnázik, ma már teljesen olyan volt a betét. Mindhárom nap elmentünk orvoshoz, mindent rendben találtak. Volt valakinél hasonló?

Figyelt kérdés

Lombikosok vagyunk. Néztek labort,vizeletet, hcg progesteront és minden teljesen jó, sőt! Nem tudják mitől van ez a barna folyás.


Szedi a pótlást 3x2

Magne B6 3x2

Femibion 800-at

C Vitamont 1000 4-et

D3 vitamint



2015. ápr. 2. 16:03
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Jobban van már?
2015. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

barna a betét. Rendes vér nincs, az csak egyszer volt de a betét barna. Egész nap pihen, a kutyát viszi ki sétálni (pincser) hogy levegőn legyen egy kicsit de fekszik szinte egész nap. Nem tudják mitől van ez, de én szét aggódom magam. A tehetetlenség, hogy nem tudok segíteni, nem látok bele stb.


Kedd óta van ez, de mind3 vizsgálat során rendben volt a baba és nőtt, fejlődött. Abban bízom hogy ez is olyan kismama dolog, sokat olvasok utána sok embernél volt ilyen és nem tudták megmondani. Gondolom ha hematóma miatt lenne azt látták volna ultrahangon. kedd-szerda-csütörtök is nézték, mindhárom alkalommal rendben volt a baba.

2015. ápr. 3. 12:07
 13/41 anonim ***** válasza:
Milyen pótlást kap? Mert nagyon sokat az Utrogestanra panaszkodtak, hogy az okozta a barnázást, aztán amint kaptak más gyógyszert meg is szűnt.
2015. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Nekem másnapra elmúlt az utrogestantól.


Kérdező, ha tegyük fel a kismama menzizne, hány nap lenne még vissza belőle? Mert ha tényleg nincs oka akkor akár az is lehet és ettől még fejlődhet a baba.

2015. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Utrogestang szed azt hiszem.


Február 12-én jött meg neki utoljára. Most barnázik de amúgy jól van. Olyan trutyis barna.

2015. ápr. 3. 13:26
 16/41 A kérdező kommentje:

Ugy nez ki elmult :)

Vettem Rutascorbint mert olvastam hogy erre is jo.


Remeljuk minden Oke lesz :)

2015. ápr. 4. 07:23
 17/41 anonim ***** válasza:
De jó :D ha tényleg mindent néztek és minden ok volt akkor lehet tényleg csak menstruált. Érdekes jelenség terhesség alatt de létezik. Pár cikk szerint 30%-ban egészséges terhesség alatt véreznek a nők. Nyilván nem normális ezért fontos az orvos, de ha ő nem talál semmit akkor lehet ez is és nem feltétlen jelent bajt különösen hogy lehet éppen most lett volna menzije, legalábbis most körül.
2015. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Most újra van egy kicsi de világosabb színű de már nincs.


Most amit szed


C vitamin nagy dózisban

Rutascorbont 2x1

Magnerot (mert erősebb)3x2

Utrogestan 3x3 (biztos ami biztos)

Meg gombára valamit.

Femibiont napi 1-et.


Bízom benne a kis harcosunk jól van. Szerdán megyünk ultrahangra ha addig infartust nem kapok.


Szurkoljatok :)

2015. ápr. 4. 21:47
 19/41 anonim ***** válasza:
Tiszta szivembol kivanom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen! Bizni es a remenyt nem feladni ;) majd irj, hogy mi volt szerdan! :)
2015. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Tiszta szívemből kivánom hogy,minden rendben legyen
2015. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!