Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hetet betöltöttem. Még...

32. hetet betöltöttem. Még mindig faros a babám. Van esély még, hogy befordul?

Figyelt kérdés
Igazából mindenki azzal ijesztget, hogy már valószínű nem fog. :((( Szerintetek? Az átlag babák mikor fordulnak? Első baba egyébként és egy héttel nagyobbak a méretei.

2015. ápr. 2. 18:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

En 05. 23. :)

Hat latom nagyon változó, hogy befordultak e a babák. Jaj de jo lenne tudni 😊😔

2015. ápr. 2. 19:14
 12/25 A kérdező kommentje:
Egyebkent csinált itt valaki baba befordito trükköket?
2015. ápr. 2. 19:22
 13/25 anonim ***** válasza:
Na akkor lehet a végén egyszerre szülünk. :D Én is pont most mondtam a páromnak,hogy ha tehetném,akkor fél óránként nézném itthon uh-on,hogy mit csinál éppen,meg megfordult-e : D
2015. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hát en is 😞en is nagyon természetes szülés párti vagyok!
2015. ápr. 2. 19:33
 15/25 anonim ***** válasza:

Szia, szinten 32 hetes, majus 24-re vagyok kiirva. Par napja fordult farfekvesbe, most mondd meg! Ereztem, hogy lent motoszkalnak a kis labai, rugdossa a holyagom. Nem tul kenyelmes. Orvos meg nem aggodik miatta. Nekem a fejkorfogata alapjan sokkal idosebb, minden mas normal ertekeken belul van.

Hat, kivancsi leszek!

2015. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
😃sajnálom utolso! Nekem sose volt másmilyen csak faros, úgyhogy azt se tudom milyen amikor nem a holyagomon tapos! Érdekes milyen más a dokik hozzáállása, az enyém meg mar a császárt emlegette 😞😞
2015. ápr. 2. 19:50
 17/25 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Nekem volt már fejvégű is többször is,de nem éreztem akkor semmit igazából. Nem éreztem másképp a rúgásokat,ma viszont elég fájdalmasan mozog,mintha próbálna forgolódni,bízom benne,hogy áthelyezi a székhelyét végre. :D Nekem annyit mondtak,hogy most már nem csak a vesekő,meg a korai keményedés és a görcsök miatt vagyok veszélyeztetett,hanem a farfekvés miatt is,meg,hogy majd a doki eldönti,hogy hamarabb kezdjük-e az első NST-t,mint a 36. hét,mert általában a farosoknál hamarabb kezdik.
2015. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17. Hát, a te orvosod lehet, h korábban kezdi, nekem nem kellett előbb menni. A császár oka az, h nagyon sok orvos nem vállal faros szülést.
2015. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Faros szulest en se vallalnek, plane, hogy nagyobb a feje az atlagnal. Akkor mar inkabb csaszar. De bizom benne, hogy megfordul. Praktikakat nem probaltatok?

En ezeket talaltam:

- a 31. hettol az elemlampas modszer, mivel ekkor mar a magzat kepes megkulonboztetni a vilagosat a sotettol. Tehat egy jo erosen vilagito elemlampat erdemes min. 10 percig naponta a has also reszehez rakni, s a baba elkezd a feny fele mozogni.

- a masik modszer, a fenekedet 50 cm magasabbra tenni, mint a fejed, a foldre lefekszel es felpocolod a feneked jo sok parnaval.

mutatvány: egy pokrócot hosszában4 rétre hajtasz. Felgörgeted, így egy kb. 25 cm átméroju;, 40 cm hosszú hengert kapsz. Reggel és este kb. 10 percig fekszel hanyatt úgy, hogy a derekad alatt legyen a henger. így a pocakod egészen kimagasodik. Nem mindenkinek sikerül így megfordítani a babát, de a legtöbbször igen-allitolag.

2015. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
A lampazast en is próbáltam de nem túl rendszeresen. A párnás módszer nekem nem megy, nem kapok olyankor levegőt, szabályosan rosszul leszek. Négykézláb szoktam aldogalni napi 3-4x 5 percig. Meg majd akarok borogatst csinalni.
2015. ápr. 2. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!