Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. trimeszteres kismamák,...

2. trimeszteres kismamák, nektek is bőségesebb a folyásotok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen? Vizes,vagy inkább sűrű?
2015. ápr. 2. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Már a 3.ban vagyok, de igen az. Inkább vizesebb.
2015. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugi,ilyenkor normális. A terhesség alatt jóval több és van,hogy sűrűbb van,hogy vizesebb. Én is már a 3-ban vagyok,nekem is mostanában már vizesebb állagú,de a másodikban volt nagyon sűrű is.
2015. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, én már kétszer kaptam rá klion kúrát, meg egyszer valami pevaryl kúpot, de megmaradt ez a vizes folyás, de néha sűrű, de inkább vizes.
2015. ápr. 2. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,ezt nem kell kezelni. Teljesen normális. A Klion amúgy is erős gyógyszer én akkor kaptam amikor gyulladásom volt,de akkor szúrós szagú és összeállt folyásom volt. Nem is értem miért adják ezt a sok gyógyszert. Hány hetes vagy pontosan és mikor kaptad ezeket?
2015. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
24 hetes vagyok, és először a kliont 19 hetesen kaptam, majd miután elfogyott kaptam a pevarylt, aztán 23 hetesen a második klion kúrát, de az után se szűnt meg a folyás. Csak ijesztő, mert mindig attól félek, hogy nehogy a magzatvíz legyen.
2015. ápr. 2. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó,mert ugye azt a 12. hétig nem lehet kapni és én is épp,hogy betöltöttem a 13-at amikor kaptam. Ha tartasz ettől,akkor érdemes venni magzatvízszivárgást jelző beétet,nem olcsó mert 2-3 ezer közt van,de igazából megéri,mert megnyugszol ha nem mutat semmit. Egyébként meg hagyd abba a gyógyszereket,mert ha csak folyás van és emellett semmi tüneted nincs teljesen felesleges. Vettek kenetet egyáltalán vagy csak úgy puff felírták?
2015. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vettek kenetet. :( remélem nem lesz semmi baj. Annyira aggódok ezért a kis tündérkéért. Már kettőt elvesztettem, őt már nem szeretném elveszíteni. Imádom már most. Erről a magzatvíz jelző betétről nagyon sok rosszat hallottam, hogy sokszor mutat tévesen szivárgást,mert a hüvely pH -t érzékeli.
2015. ápr. 3. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég bőséges, most így a 2. trimeszterben még elég sűrűnek is mondható. Kíváncsi leszek, hogy alakul később.
2015. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És kézzel megvizsgált legalább? Nem tudom,én nem hallottam róla semmi ilyet. A hüvely ph-ja nem egyezik meg a magzatvízzel,ezért nem értem,hogy mutathat téves eredményt,de egyébként uh-on úgyis látszik ha kevesebb a magzatvíz. Lehet vizelet is,volt már nekem is olyan,hogy csak nagyobb lépcsőre léptem és egy kicsi kijött. Én is jól megijedtem aztán a doki "kinevetett",hogy csak egy vizelet volt. :D
2015. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!