Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen barnázás?

15 hetesen barnázás?

Figyelt kérdés

Felkeltem pisilni de foltos a bugyi, halálra rémültem, nem tudok visszaaludni, csak arra gondolok, hogy első busszal be kell jutnom a kórházba. Nagyon félek. :( Mi lehet?

Beraktam egy tisztassagit, ha ezen is lesz biztos, hogy bemegyek.


2015. ápr. 12. 04:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem is menj be. Inkább feleslegesen minth baj legyen. Majd írd meg mi volt.
2015. ápr. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjél be, meg kell hogy nézzék. Nem lehet innen megmondani, hogy mi lehet, nagyon sokminden, meg az ellenkezője is igaz lehet; lehet, hogy az égvilágon semmi. Nekem a dokim azt mondta, hogy nem ijedünk meg semmitől, csak ha elönt az élénkpiros vér. Siess a kórházba és próbálj meg megnyugodni. Valószínű, megerőltetted magad, vagy van egy kisebb fertőzésed. SEMMI BAJ NEM LESZ!!!! KITARTÁS!!!!!
2015. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Hajnalban még 10 percenként nézegettem, hala istennek tobb nem volt, valamennyire megnyugodtam, még tudtam aludni. De be fogok menni, azért csak zavar. Inkább rohangálok feleslegesen.
2015. ápr. 12. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ilyesmi nekem is volt, sőt, nekem inkább egy-egy csepp élénkebb színű vér. Bementem én is egyből, ahol mindig rendesen megvizsgáltak engem is, meg a babát is, nekem azt mondta a doki (több ilyen esetem is volt), hogy ahogy tágul a méhem, nyomja a baba súlya. De be kell menni!!!

Írd meg, hogy mi lett veletek!

2015. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is utolsó!

Nem találtak semmi bajt szerencsére. :) csináltak uh-t meg megvizsgáltak és azt mondták nincs baj. De mennyivel másabb nyugodtan lenni így, hogy megnéztek. :) azóta nincs barna folt sem szerencsére, egy minimális volt az éjszaka közepén. Nagyon megijedtem.

2015. ápr. 12. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!